Wpis z mikrobloga

mireczki powiedzcie mi co jest ze mną nie tak?

zadaję sobie to pytanie już od dłuższego czasu... niby studiuję, informatyka więc wydaje się nie byle co(idzie mi całkiem nieźle). W szkole średniej trochę sukcesów jak Stypendium Prezesa Rady Ministrów i kilka wygranych konkursów(nieistotne z czego) świadectwa z paskiem co roku i inne pierdoły. Wydaje mi się, że jestem ogarnięty, też chyba nie odstraszam wyglądem i zapachem, a jednak cały czas czuję #przegryw i niemoc. Czuję, że nie mam żadnej władzy nad swoim życiem, że cholera nie jestem w stanie nic osiągnąć zawodowo. Poradźcie coś, niech lecą hejty. Błagam o cokolwiek.

#gorzkiezale #oswiadczenie #studbaza #pracbaza
  • 16
@SZidu: niema się co spinać przy piątku w takich tematach , jak dziś się porządnie opijesz to jutro już nie będziesz miał takich myśli dopiero w niedziele na zwale... także zawsze 1 dzień wolnego
Przemyśl dobrze sprawę , jeśli to nie pomoże to

@wolnorynkowy_rynek: Różnica między ignorantami a ludźmi wykształconymi polega na tym, że ci ostatni znają więcej faktów. To, czy są głupi czy inteligentni, nie ma tu nic do rzeczy. Różnica między ludźmi głupimi a inteligentnymi, bez względu na wykształcenie, polega na tym, że ci ostatni wiedzą, czym są niuanse. Nie dziwią ich dwuznaczne, a nawet sprzeczne sytuacje, w istocie spodziewają się ich i stają się podejrzliwi, gdy wszystko idzie jak z płatka...
@veryvicious oczywiście, że tak. Aktywnie uprawiam sport, staram się 3 razy w tygodniu odwiedzać siłkę i jak tylko mam czas to śmigam na halę pograć w piłkę z kumplami, a poza tym fotografia to w zasadzie moja pasja. Jest też oczywiście kilka mniejszych zainteresowań.