Wpis z mikrobloga

Wołam: @Cezar1988: @tomaszek86: @Jendrasss: @Beneczeq: @Betterlike:

W moim ostatnim wpisie wywiązała nam się ciekawa dyskusja, więc pomyślałem, ze może będziecie chętni zobaczyć jakiś film z lotu. Nagranie po zmianach w ustawieniach PID i przy pierwszej okazji do polatania w słoneczku. Wybaczcie tą galaretę, ale musiałem chyba źle przymocować kamerę :C Obiecuję poprawę.

Lot w sumie koło nogi, ponieważ kumpel mnie zagadywał a nie widziałem nic na monitorze przez słońce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=ZXmKMVNf_P8

#drony #quadrocopter # quadcopter #fpv #fpv250
  • 8
Dzięki, że wołasz. Ja sam mam podstawowego hubsana x4 fpv tak do treningu. Za jakiś czas coś większego kupię bo raczej nie mam cierpliwości do konstruowania dlatego szacunek dla Ciebie i frajda pewnie dużo większa. Jak z jego prędkością?
@kamiru: A muszę przyznać, że połknąłem bakcyla. Bez kraks się nie obyło no ale sprzęt do nauki w sam raz.

Co do prędkości to 110 to już jest moc a co dopiero zabawka z linka ;O.

Powiesz mi z jakich źródeł korzystałeś przy konstruowaniu?
@Betterlike: Dziękuję! Opłaciło się zmieniać PIDy bo flipy są teraz szybsze i ciaśniejsze. Ogólnie jest bardziej responsywna całość co mnie cieszy :D A co najlepsze, to jest najłagodniejszy tryb bo cały czas zostawiam sobie dwa ostrzejsze na lepsze warunki i gogle :)

Na koniec sezonu prawdopodobnie sobie zacznę kompletować, na razie szaleję tym co mam :D
@Jendrasss: Cieszę się, że zarażam innych ludzi :D

Co do źródeł to ciężko mi się określić, ponieważ przeglądałem masę stron i poradników z google, plus jakieś filmiki na youtube. Bez problemu każdy poradnik będzie dobry, w razie problemów wystarczy popytać ludzi i od razu się robi jaśniej :)