Wpis z mikrobloga

@NaxZST: pamiętam że granie w Angry Birds Epic na Bluestack było niemożliwe. Po paru minutach wywalało z gry. Jak jest teraz to nie wiem, ale inne gry działają płynniej na Andy.
  • Odpowiedz
@only: @Tasde: zauwaz ze ten dx11 i pare innych bajerow byl wprowadzony w patchu 4 lata po premierze, jak ta gra przechodzila z gfwl na steam. od tego czasu jeszcze trzy nastepne updaty wyszły, ostatni z nich wyszedl 4 dni temu.
http://steamcommunity.com/games/RedFactionGuerrilla/announcements/

jaka gra na konsole jest wspierana 5 lat po premierze? na konsolach to 1-2 lat pozniej wypuszcza sie remaster na nowa generacje, ktory i tak jest
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Co mnie to ma obchodzić i jakie ma to mieć dla mnie znaczenie? Fakt jest prosty: nie działa mi gra w innym trybie niż DX9, DX11 wprowadzili 4 lata po premierze? To super, że wprowadzili i nie działa, DX10 też nie działa.

I o których remasterach mówisz, że są gorszę niż na PC? Trudno mi jest wskazać tytuły z kręgu interesujących mnie, które na PC są lepsze od wersji
  • Odpowiedz
@Tasde: Tomb Raider, Sleeping Dogs, Devil May Cry, Saints Row IV: Re-Elected, Dark Souls II, Resident Evil HD Remaster (nie dosc ze 30 fps w takiej starej grze to jeszcze scinki na ps4). Metro Redux i GTA V były dobre ale i tak gorsze niz na pc. The Last of Us graficznie dodał tylko lepsze tekstury, 1080p i (prawie) 60 fps. konsolowcy kupuja te gry drugi raz lol. Halo: Master
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Tomb Raider lepiej wygląda na PS4 niż na PC, nie ma tylko kilku efektów graficznych, których większość graczy na PC i tak nie może włączyć a na konsolach to tylko pochłaniacz mocy niewidoczny z odległości jaka dzieli gracza od telewizora.
W Sleeping Dogs jakoś specjalnie nie widzę różnicy jakościowej miedzy platformami o reszcie nie powiem, bo mnie nie interesowała.
W Metro też nie za bardzo widzę co jest lepszego
  • Odpowiedz
Tomb Raider lepiej wygląda na PS4 niż na PC


@Tasde: lol, zobacz co zrobili z larą, zmienili ja na jakiegos reptilianina
http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/6/5/0/7/1/7/PS4_033.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg
http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/6/5/0/7/1/7/PC_033.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg
mialo byc na ps4 60 fps, a a wyszlo jak z infamous czy killzone - srednio z 45 fps, lepiej by bylo jakby dodali limit 30 fps tak jak na xbone i tak jak w infamous i killzone zeby nie
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: gram na konsolach, bo wygodniej. Sprzęt kupię za ok. 1500zł i mam spokój z wymaganiami na najbliższe ok. 8 lat. Fakt, im dalej do końca tych 8 lat, tym gorzej w porównaniu do PC jeśli chodzi o grafikę, lecz będę po prostu grał. Włożę płytę i gram, dla mnie ta wygoda jest ważna. Nie mam czasu na męczenie się ze sterownikami, antywirusem, tym, że coś mi zamuli grę w
  • Odpowiedz
@windows8: Do teraz jest tak, że czasem gra źle działa, bo jeszcze nowe sterowniki nie wyszły (mało fps, widziałem narzekających), do teraz gry mają często dziwne zabezpieczenia, do teraz grać na konsoli jest wygodniej.
  • Odpowiedz