Wpis z mikrobloga

@nicpon1983: 80 graczy to i tak spoko jak na 1 gre :-P i nie ma czegos takiego ze sie slabo zaindeksowala. Twoja gra bez duzego marketingu lub przypadku rzadko kiedy wskoczy w granice widocznosci dla jakis sensownych slow kluczowych. Na poczatku nawet jak dokladna nazwe gry wpiszesz to wyskoczy Ci pewnie bardzo daleko.
  • Odpowiedz
@Grzmihui: no tak. ale czasem jest tak ze jakas swieza aplikacja - pojawia sie ni stad- ni z owad gdizes wysoko. problem w tym, ze te 80graczy to po promocji na wykopie na mikro i po promocji wsrod znajomych. przypadkowych ludzi raczej nie jest wielu :(
  • Odpowiedz
@wysuszony: no własnie probowalem, ale nie mialem wczesniej konta tam i zalozyłem je dzis.. przetłumaczylem tekst z wykopu co dodalem, i sprobowalem dodac do androidgames... ale znikło... no to sprobowalem na sub: android, tez zostało usuniete - doczytałem ze zeby dodac własna aplikacje trzeba miec 3 miesiace konto i byc czynnym uzytkownikiem. No i chyba wpadłem w jakis filtr, bo kolega wspomniał ze jak probje wejsc na moje konto uzytkownika
  • Odpowiedz
doczytałem ze zeby dodac własna aplikacje trzeba miec 3 miesiace konto i byc czynnym uzytkownikiem


o kurde, @wykop pl, uczcie się, bo tak samo być powinno i tutaj, szczególnie w odniesieniu do kradzieży rowerów, samochodów i innych rzeczy
  • Odpowiedz