Wpis z mikrobloga

A mi się podoba te nowe Spotify. W końcu mogę usunąć panel z friendami, których nie mam bo oni #cebula i wolą słuchać z jutuba, no i ten guziczek z tekstem bardzo przydatny, chociaż wywalenie aplikacji to bardzo głupi ruch, wiadomo #nikogo, ale niektóre były nawet przydatne, chociażby lista billboardu.
#nowespotify #spotify #actionbronson #rap
kwmaster - A mi się podoba te nowe Spotify. W końcu mogę usunąć panel z friendami, kt...

źródło: comment_lABz84Ocy1FelBcy2WcDtgJyW9j7f3jy.jpg

Pobierz
  • 22
@Rotawresnok: A ja zawsze klikam pokaż pulpit w windzie 7, a z zamykaniem zawsze miałem problemy bo musiałem prawym, i dopiero zamknij. Ogółem pewnie za +/- 2 tygodnie zaczną ogarniać te błędy. A i zapomniałem spotify connect z PCta świetna rzecz.
@Rotawresnok: spokojnie, na pewno dodadzą w przyszłej wersji. Takiego bólu dupy jaki generuje ta aktualizacja chyba jeszcze nie było, więc dadzą wam tego traya i apki pewnie też.

This new version will be getting more updates that bring back more of the functionality that the old version had. So it may come back.
@kwmaster: a mnie wpienili dzisiaj mocno! Jadę sobie do pracy i chciałam posłuchać OST do Whiplash, miałam listę na offline więc klikam w playliste, a tam jeden kawałek. WTF? I co? I znikło, usunęli/wytwórnia kazała albo inny diabeł. :(

Z tymi wszystkimi serwisami do streamowania muzyki to jedyna rzecz, która mnie wqrwia maksymalnie. Jednego dnia kawałek jest innego nie ma. I o. :(
@kwmaster: #!$%@?, Polska 3 świat pod względem nawet chyba praw autorskich. Wczoraj bodaj była premiera serialu stworzonego przez Sony dla userów PlayStation Plus. Zajebista obsada (Coopley, Izzard...), i co? I gówno. Polski oddział Sony na pytanie dla czego dla Polskich userów Ps Plus serial nie jest dostępny stwierdza: "nie będziemy tego komentować". I tak #!$%@? ze wszystkim.