Wpis z mikrobloga

#korwin #wyboryprezydenckie2015

Wiadome jest, że #jkm niestety nie dostanie się do drugiej tury, ale te 7% może ugrać (zresztą i tak wole aby dostał się do sejmu, tam przynajmniej będzie miał realny wpływ na politykę) tak sobie myślę, że te 7% mogłoby przejść w II turze na Dudę, ale niestety obawiam się że sporo wyborców Korwina nie pójdzie już głosować po I turze na zasadzie #!$%@? na to wszystko. A szkoda by było, żeby przez następne 5 lat rządził nami sołtys z krzesłowego nadania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 20
@Ten_tego: jeżeli Twoim kandydatem jest Komorowski to nie będę cię przekonywał żebyś zmienił zdanie, ale jeśli jesteś tym wyborcą Korwina któremu wszystko jedno kto wygrywa "bo to nie Korwin", to niestety nie wiele się różnisz od lemingów tylko z tej drugiej strony...
@gangsteris: no #!$%@? wiedziałem że padnie słowo Leming XDDD Prawda jest taka ze Korwin i jego postulaty są oderwane od rzeczywistości i prawdziwych problemów, dlatego nigdy w polityce nic nie osiągnie, a jeśli tak to będzie sygnał aby #!$%@? z tego kraju jak najdalej. A co do Dudy polityka forsowana przez jego ekipę sprawdziła się na tyle wspaniale, że mieliśmy katastrofę smolenską. Komor może nie jest idealny, ale na pewno lepsi
@NikczemnyPan: między innymi o to, że nie da się tak pięknie rozwiązać kwestii socjalnych jak to się całemu korwinowemu towarzystwu wydaje. Już #!$%@? widzę jak ludzie odkładają na te emerytury albo leczą się za te słynne pieniądze które kradnie im teraz państwo
@Ten_tego: Na ogół, ogół radzi sobie z płaceniem rachunków za prąd czy gaz. Pieniądze też zresztą potrafią odłożyć, np. na wesele dziecka. Śmiem twierdzić, że przyszłe pokolenia, spokojnie nauczą się i odkładać na emeryturę. (obecne przecież nie muszą się o to martwić)
@AlmostDivine: jak widzę ze ktoś rzuca takimi tekstami bez uzasadnienia (bo może to takie oczywiste ale nie zrozumiem XDDD) to już wiem że będzie wesoło. Proszę, oświeć mnie, idiotę. I nie zawiedź mnie inicjatywą ustawodawczą
@Ten_tego:
1. Referendum
2. Veto
3. prezydent ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe, mianuje i odwołuje ambasadorów oraz przyjmuje listy uwierzytelniające od przedstawicieli innych państw
4.Zwierzchnik Sil Zbrojnych