Wpis z mikrobloga

#formcheck z dzisiejszego treningu.

Wspominałem jakiś czas temu o moim dążeniu do przysiadu bardzo trójbojowego. Dziś sprawdziłem co się dzieje przy szerzej rozstawionych nogach i mocniejszym pochyleniu tułowia.

Serię nagrałem po szybkich przysiadach 4x15 więc czułem nawet ten mały ciężar. Pomimo tego pozycja wydaje mi się bardzo pewna i stabilna. Teraz czas poprawić głębokość.

Główna bariera to przywodziciele. Czułem wyraźnie mocne rozciągnięcie mięśni i wydawało mi się, że wszystko gra a głębokość jaka jest sami widzicie.

#silownia #mikrokoksy
b.....i - #formcheck z dzisiejszego treningu.

Wspominałem jakiś czas temu o moim d...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@berti:

Wniosek: Pas nic Ci nie da ani nie zaszkodzi, jeśli jesteś świeżakiem i nie umiesz go używać lub nie masz mięśni, którymi mógłbyś na niego naprzeć.


to może niech wszyscy zaczną od razu ćwiczyć w usztywniaczach na kostkach, nadgarstkach, pajączkach na plecy i innych podobnych wspomagaczach, nie rozumiem czegoś, skoro taki pas odciąża nam prostowniki i mięśnie stabilizujące to jak SAMI z siebie mamy dawać 100% ? Jak dla
  • Odpowiedz
@polish95: ale przecież wkleiłem Ci badania, z których wynika, że pas nie ma wpływu na aktywację mięśni stabilizujących

ponieważ jesteś leniwy, wklejam link do źródła użytego przeze mnie wcześniej.

Wynika z niego, że również aktywacja prostowników grzbietu jest wyższa po założeniu
  • Odpowiedz