Wpis z mikrobloga

  • 243
I co? Wszystko po mojej myśli.. Skończyło się babci sranie.
Od dziś chłopaki dostają 1000€ na dwoch, a reszta czyli po 1000€ będzie wpływała na ich konta.. Jak będą pełnoletni będą mieli dostęp do nich. I jeszcze zgodnie z decyzją sądyu jak moja eks będzie chciała dodatkowe pieniądze to musi przedstawić poniesione koszta.
Zgodzilem się jeszcze ze opłate za przedszkole będę pokrywać ja.

Także #tylewygrac z #rozowepaski

Mogę spokojnie wracać do domu...
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bslawek: Szkoda tylko, że chłopaki dopiero od teraz ten hajs dostaną. Toksyczna baba, nie buntuje ich przeciw Tobie?
C-----e uczucie jak do tej pory utrzymywałeś ją i jej zachcianki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Misiu89: hm a czyja pisałem gdzieś ze to dla mnie ledy? A gdyby nawet to co ma wspólnego z tym ile zarabiam i ile wydaje na coś? Szanuje zarobione pieniądze.
  • Odpowiedz
montuje kolektory słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne na rynku europejskim.


@bslawek: podobno nie da się wiele zaoszczędzić na Nich jak masz jakieś gospodarstwo czy coś :> prawda to ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ossj: jak by się nie dalo zaoszczędzić to by ludzie nie montowali, i nie miałbym kontraktów ustawionych do listopada wiec odpowiedz sobie sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bslawek: Odpowiadam, jest taka moda i ludzie myślą że energia słoneczna wow opłaca się wow za friko pront .. a tak na serio ogniwa i montaż na bank sporo kosztują, i to nie jest dożywotnie prawda ? w takiej polsce można dużo zaoszczędzić :P ?
  • Odpowiedz