Wpis z mikrobloga

  • 243
I co? Wszystko po mojej myśli.. Skończyło się babci sranie.
Od dziś chłopaki dostają 1000€ na dwoch, a reszta czyli po 1000€ będzie wpływała na ich konta.. Jak będą pełnoletni będą mieli dostęp do nich. I jeszcze zgodnie z decyzją sądyu jak moja eks będzie chciała dodatkowe pieniądze to musi przedstawić poniesione koszta.
Zgodzilem się jeszcze ze opłate za przedszkole będę pokrywać ja.

Także #tylewygrac z #rozowepaski

Mogę spokojnie wracać do domu...
  • 141
  • Odpowiedz
@bslawek: a nie chciales miec dzieci u siebie? jezeli serio tyle zarabiasz i mieszkasz w de to bez wiekszych problemow mozna to ogarnac. nawet mozna bylo walczyc zeby ona placila alimenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bslawek: Sławek a ty mi powiedz (choć pewnie już isałeś) czemu sąd nie przyznał tobie dzieci albo przynajmniej jednego syna? Wiem że w sądzie to mężczyzna nie ma żadnych praw ale masz mocne dowody co do stabilności finansowej i to że np musiałbyś przyuczać dzieci aby mogły po tobie godnie przejąć firmę.
Smutne ale gratulacje za sukces finansowy. Jestem młody i robi to na mnie niesamowite wrażenie (
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Let_Me_2_Be: bo firmę mam od ponad dwóch lat, i podczas rozwodu i spraw nad opieka dzieci nie zarabialem tyle.. Ale teraz po tym co ona #!$%@? i przy moim statusie mam nadzieje ze uda mi się wziąść chłopaków od niej wyrwać
  • Odpowiedz
@bslawek: moja rada jest prosta. staraj sie o to w DE. niestety, ale polskie sady to wielkie gowno w tej kwestii. jak bedziesz potrzebowal jakiejs pomocy to pisz na priv
  • Odpowiedz
@bslawek: to oczywiscie racja ale jednak jak dobrze wiesz chocby 3xten filmik przerobil w pl to po 2 latach mialbys w polsce 2 zlecenia na kwartal, klopot z oplaceniem zus, kredyt na żuka dostawczego, 3 kontrole, 0 pracownikow trzezwych

do tego inny mirek w innej czesci niemiec cos mi wpominal ze rynek na takie firmy sie wysycil i juz dupa

wiec kołczing must be :)
  • Odpowiedz