Wpis z mikrobloga

Wracam sobie po 23 w #poznan do domu, przechodzę przez pasy gdzie jest sygnalizacja świetlna, nagle podbijają do mnie bagiety:

-Dobry wieczór, będzie mandacik, nie dostosował się Pan do sygnalizacji świetlnej
- Ma pan racje, nie przeszedłem na zielonym świetle, ale na czerwonym również
- Jak to?
- Tak to, k---a bo światła nie działają

.. chciał mi d-----ć, za przeklinanie, ale drugi jego ziomek chyba śmieszek zaczął cisnąć temu pierwszemu i powiedział aby mi odpuścił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SZACH MAT K---A
CZŁOWIEK 1 BAGIETA 0

#bagiety #truestory #wygryw #poznan
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naganiaczherculesa: Bagiety takie so. Podobna akcja była pod Warszawskim wileniakiem - 5 osób wbiło na pasy na zielonym - 5 na czerwonym(pasy długie, sygnalizacja zmienia się w kilka sekund)
-C--j tam - pomyślały bagiety, a następnie zgarnęły 10 osób na bok i wszystkim po stówce - byłem przedostatni w kolejce i się k---a 1,5 h do roboty spóźniłem. A za tą stówę mogłem urządzić libację jak się patrzy :(

#
  • Odpowiedz
@technoprostozniemiec:

Od 28 lutego (sobota) na okres około 3 miesięcy* zamknięte zostanie przedłużenie trasy PST.

(...)

Jednocześnie informujemy, że aby ułatwić przejazd tramwajów ulicą Roosevelta w godzinach szczytów porannych oraz popołudniowo-wieczornych może być wyłączana sygnalizacja świetlna w rejonie zbiegu ulic Roosevelta i Dąbrowskiego. Ruchem będą kierować policjanci ruchu drogowego.

Źródło: http://www.km-poznan.pl/forum/portal.php (Rozbiórka Mostu Uniwersyteckiego, Autor: Lubel @ 15-02-25, 13:48)
  • Odpowiedz
@Laserade: Mógłby np. bezczelnie skłamać w sądzie, że sygnalizacja działała i świeciło się czerwone. I jeśli nie masz twardego dowodu, że jednak nie działała (np. masz pecha i w okolicy nie ma kamery monitoringu miejskiego), to masz przerąbane, bo praktyka pokazuje, że sędziowie bardziej wierzą policjantom, niż oskarżonym. W końcu niby dlaczego policjant miałby kłamać? Przecież to niemożliwe, jego obowiązkiem jest stać na straży prawa, więc na pewno jest wzorem
  • Odpowiedz