Wpis z mikrobloga

Takie tam ciekawostki z mBanku:

W opisanym przypadku klientka miała możliwość złożenia w placówce banku pisemnej rezygnacji z ubezpieczenia i taka rezygnacja powinna zostać przyjęta przez pracownika. Bank podjął działania, aby tego typu nieporozumienie nie powtórzyło się w przyszłości.


Jakoś nie widzę tych działań ani potwierdzeń słów w powyższym cytacie. Kolejny pracownik mBanku twierdzi, że jest to niemożliwe. To ja już nie wiem którego pracownika mBanku posłuchać, są różne wersje...

#mbank #mczat #mlinia #banki #bank #gorzkiezale #takaprawda #przegryw #polska #ciekawostki
Maoryska - Takie tam ciekawostki z mBanku:

W opisanym przypadku klientka miała możl...

źródło: comment_XKTtBSXtvYpETAVu2hk1iCf5n8B1IChe.jpg

Pobierz
  • 6
@Maoryska: W opisanym przypadku powinna mieć Pani możliwość złożenia w oddziale pisemnej rezygnacji z ubezpieczenia. Zgodnie z procedurami pracownik placówki nie może przyjąć rezygnacji bezpośrednio w systemie, ale może przyjąć pismo z rezygnacją klienta, które następnie wysyłane jest do odpowiednich jednostek w banku. Do pracowników oddziałów, jak i contact center banku przekazana została wiadomość, w której doprecyzowany został sposób postępowania w sytuacji zgłoszenia przez klienta chęci rezygnacji z produktu ubezpieczeniowego. Rezygnacja
@ZespolmBanku: i takie wyjaśnienia przyjmuję. Sprawę uważam za zamkniętą, mam tylko nadzieje, ze na przyszłość nie będą powtarzać się podobne sytuacje, zarówno jak w placówkach i social media.