Wpis z mikrobloga

Mireczki, opowiem Wam jak mój były sprawił, że dzisiejszy i tak piękny dzień stał się jeszcze piękniejszy. :)

Niedawno po długiej przerwie wróciłam na treningi, spotkałam tam mojego byłego faceta, jeszcze z czasów wczesnej licbazy czyli jakieś 7 lat temu. Byliśmy razem kilka miesięcy, on koniecznie chciał "spróbować jak to jest" #pdk niestety ja się na to nie godziłam, więc poszedł do mojej koleżanki, która mu pokazała co i jak. Załamałam się wtedy dość mocno, bo to przecież taka wielka miłość, pocierpiałam trochę, popłakałam, potem mi przeszło i całe szczęście. :) Ona zostawiła go chyba po miesiącu, dla innych przygód, więc on starał się wrócić, całe szczęście nie zgodziłam się na to.

No ale do rzeczy, już na treningu starał się do mnie zagadywać i mówił jak to fajnie się spotkać po takim czasie, a dzisiaj dostałam od niego kilka wiadomości i zastanawia się czy coś jeszcze mu odpisać, może macie jakieś dobre pomysły? :>

W komentarzu druga część smsów :)
#zwiazki #truestory #wygryw #coolstory #logikaniebieskichpaskow
ojaadaj20 - Mireczki, opowiem Wam jak mój były sprawił, że dzisiejszy i tak piękny dz...

źródło: comment_xqfn0IbpjCkb3US6QCtWXMjjEQx6mkpz.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dakkar: zmieniam faceta, nie potrzebna mi baba, która nie potrafi powiedzieć dlaczego naprawdę nie chce seksu tylko nie bo nie. Poza tym w moim przypadku to nie było nie bo nie, nie chciałam robić tego z kimś przypadkowym, a tak by się to skończyło ;)
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: Debil, albo głupio się tłumaczy. Zrobił to tylko dlatego abyś była o niego zazdrosna i o niego walczyła. Czyli... dopuszczał zdradę z - uwaga to będzie dobre - troski o wasz związek.
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: Sorry ale jesteś z kimś kilka miesięcy i nazywasz go "kimś przypadkowym". Zrobił dokładnie to samo co ty piszesz, że być zrobiła: zmienił kobietę. Ja mu się nie dziwie. Był w wieku kiedy hormony w facecie buzują najbardziej, z kobietą która odmawiała mu seksu. Nie wiem czemu się mu dziwisz. Okej, to co teraz pisze jest słabe ale to co ty wtedy robiłaś, było równie słabe. Żaden powód do
  • Odpowiedz
@Dakkar: nie Mirko tylko przypadkowy mirek osądza ;) i nie zwalaj tutaj wszystkiego na logikę różowych pasków. Myślę, że temat z Tobą został zakończony, miłego wieczoru. ;)
  • Odpowiedz
@Pan-K: całe szczęście mam już jednego, więcej mi nie potrzeba :P poza tym dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ojaadaj20: Wiesz, że błednie użyłaś tego przysłowia i że ono wcale nie znaczy to co myslisz ze znaczy? :)
  • Odpowiedz
@mulen: wiem, tzn zdaję sobie sprawę, że ma inny sens niż to w jakim się go potocznie używa.

Mam nadzieję, że zrozumiałeś teraz co chciałam przekazać :D bo jak teraz to czytam to sama przestaję rozumieć :P
  • Odpowiedz
"spróbować jak to jest"


@ojaadaj20: nie dałaś mu chociażby włożyć, mimo, że chciał tylko wiedzieć jakie to uczucie™ i jeszcze masz pretensje, że Cię zostawił?!


PS daj mu drugą szansę. Każda dziewczyna wie, że łobuz
  • Odpowiedz
@ojaadaj20: Po pierwsze niektorych zwrotow nie powinno sie na sile probowac zpolszczyc.
Po drugie dobrze zrobil, s--s to wazna czesc zwiazku.
Po trzecie, pisze to albo zeby teraz zaruchac albo jest niedojebem mozgowym
  • Odpowiedz