Wpis z mikrobloga

dwóch typów ludzi na koncertach nie rozumiem. takich co stoją cały czas z telefonem w ręcę i kręcą tak jakby miało im wyjść jakies super hd z rewelacyjnym dźwiękiem. drugi typ to parki-nierozłączki, trzymające się na rockowym koncerie, gdzie wszyscy skaczą i szaleją, za rączki, albo przytulające się cały koncert w tłumie(tak jakby facet czuł, ze musi bronić tej kobiety, bo inni coś jej zrobią) straszne!

#gorzkiezale #boldupy #glupierozkminy
  • 9
@kj5: no ale stac cały koncert i kręcić? i co się ma z tej zabawy? ja wiem, ze sie kochają, nie mówie o normalnych parkach, tylko o takich przylepcach, co już 5 metrów od siebie nie potrafią się dobrze bawić. a jak ktoś przez przypadek szturchnie dziewczynę to spotyka się z killerskim wzrokiem takiego gościa(na koncercie!przy pogo!)
@gwiezdna: No wiadomo że nie cały ale nagrać z 2-3 minuty to można ;)

No może im to odpowiada i dobrze się z tym czują? Wolny kraj koleżanko. Nie każdy idzie na koncert rockowy żeby skakać, drzeć się i obijać w pogo.
@kj5: wczoraj byłam na Gooralu i nie tylko na rockowych tak jest:P ja wiem, ze wolny, sama zrobię 2-3 zdjęcia czasami, ale wyraźnie napisałam o ludziach, którzy kręcą po pół koncertu czasami ;>