Wpis z mikrobloga

Mirki bo obmyślam jak to obejść. Sytuacja jest taka. Klient zamawia przedmiot i po zamówieniu dostanie ode mnie maila z formularzem do wypełnienia. I tu pytanie do was, czy łatwiej bedzie wysyłać plik mailem i czekać na maila zwrotnego czy jest może jakaś strona gdzie mogę potworzyć takie formularze i ludziom będę wysyłał linki i oni będą je wypełniać online i ja będę wtedy dostawał wypełniony. #webdev
  • 13
@GieJeden: @WyczesanyCzesiek: @edgar_k: @emdey: @everowy:
Chodzi o monety do gry. I przykładowo ktoś zamawia 50 000 monet to musi się pojawić 11 pól do wypełnienia bo musi wystawić aż 11 zawodników po 5000. Jeśli ktoś wybierze że chce kupić 75 000 to musi wystawić 16. I fajnie jakby taki formularz był dynamiczny przy wyborze kwoty. Czyli np w etapie 2 wybiera 60 000 to pojawia się 13
Chodzi o monety do gry. I przykładowo ktoś zamawia 50 000 monet to musi się pojawić 11 pól do wypełnienia bo musi wystawić aż 11 zawodników po 5000. Jeśli ktoś wybierze że chce kupić 75 000 to musi wystawić 16. I fajnie jakby taki formularz był dynamiczny przy wyborze kwoty. Czyli np w etapie 2 wybiera 60 000 to pojawia się 13 pól do wypełnienia. Jest to możliwe?


@Oskarek89: jest możliwe
Ok tylko jeszcze myślę jak to zrobic bo muszę podpiąć pod to przelewy24... i szukam najlepszego rozwiązania.

http://www.przelewy24.pl/cms,22,pliki_do_pobrania.htm

tu jest niby lista gotowych modułów przelewów i szukam z listy tych gotowych modułów rozwiązania tego


@Oskarek89: obawiam się, że gotowe moduły nie dadzą rady - i raczej trzeba będzie coś customowego skleić, ale zaraz zleci się 1200 specjalistów od PHP, że wszystko się da.
Serio - poszukaj jakiejs firmy czy ludzi ktorzy