Wpis z mikrobloga

Mój wspólnik lvl 50 jest śmiesznym typem. W naszej firemce zajmuje się między innymi reklamą. Straszny z niego gaduła i tak lubi sobie #!$%@?ć przez telefon co to nie on i kim on kiedyś nie był chociaż na co dzień to trochę z niego #!$%@?. Za każdym razem jak ktoś dzwoni w sprawie reklamy internetowej to opowiada mu że on się na tym świetnie zna bo już ma jedną firmę wypozycjonowaną w google od kilku lat i cały czas jest w czołówce mimo tego że już jej nie pozycjonuje. I że jego kuzyn jest najlepszym na świecie specem od reklamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i 'potrafi zrobić nawet tak że jak ktoś wjedzie na jego stronę to on później będzie wiedział co robiłeś po strony'. Kisnę motzno jak go słucham i wyobrażam sobie co myślą o nim jego rozmówcy. Już się zdążyłem przyzwyczaić że on ma wszystko najlepsze i w ogóle super. Mistrz świata i okolic we wszystkim.
Właśnie skończył rozmawiać z tym swoim kuzynem i podsumował to krótko 'Noo od reklamy to on jest najlepszy'

#januszebiznesu #coolstory #heheszki
  • 2
@co_ja_tu_robie: Całkiem nieźle ale to ze względu na to że sprzedajemy bardzo duże ilości w hurcie. Detal strasznie kuleje przez to że nie ma środków na reklamę bo wszelkie badania i pozwolenia strasznie dużo kosztują i skupiamy się na inwestowaniu w badania a na reklamowanie się przyjdzie jeszcze czas.( ͡° ͜ʖ ͡°)