Wpis z mikrobloga

Witam drogie mirko chciałbym Wam się trochę pożalić oraz uzyskać może jakąś dobrą radę. Mianowicie poznałem naprawdę fajną dziewczynę 8/10 jakieś 2-3 miesiące temu. Dziewczyna ma jedną wadę: bierze za dużo obowiązków na siebie przez co nie ma czasu na spotkania ze mną. Nakreślę od razu że ja lvl 21 tak jak ona z tym wyjątkiem, że ja siebie oceniam na max przy zamkniętych oczach na 5/10, a nawet śmiało można mniej. Krótko mówiąc stuleja i przegryw. Dziewczyna podoba mi się bardzo i jak zawsze w towarzystwie mam nawet za dużo do powiedzenia to przy niej język mi się plącze i nie wiem co powiedzieć. Zawsze jak uda mi się z nią spotkać to postanawiam, że w końcu uda mi się wyznać uczucia jakie do niej żywię jednak kończy się to jak zwykle: płacz i ręka pod kołderką (,). Nie sądzę bym miał problemy z płcią przeciwną bo z innymi mirabelami z studbazy rozmawiam normalnie to przy niej zamieniam się w szarą mysz i nie wiem co powiedzieć. Wiem że im dłużej sprawę odwlekam to mam mniejsze szanse u niej a nie chcę jej stracić. Drogie mirko jakie macie dla mnie rady prócz usunięcia konta?
#przegryw #pytanie #gorzkiezale
  • 10
płacz i ręka pod kołderką


@Jarl_Steksio: walisz sobie, żeby ci przeszło? Myślałem że to tylko legendy...
A poza tym może naprawdę ci na niej zależy? Możeś w niej beznadziejnie zakochany jak pierwszy lepszy sztubak? Ty szczęściarzu! Zaproś ją na kawę. Będzie dobrze. Zaufaj mi, jestem randomem z internetów.
@Jarl_Steksio: Imho przystopuj z tym wyznawaniem swoich uczuć. Spotykajcie się i staraj się jak najwięcej z nią rozmawiać. Strzel sobie lufę przed spotkaniem, a z pewnością pomoże. Co do braku czasu, to nie wiem jak te jej obowiązki wyglądają. Nie przepadam za ludźmi, którzy robią dużą burzę dookoła, bo mają od #!$%@? obowiązków, które da się ogarnąć w 1/3 tego czasu. Nie mówię, że to taki przypadek. Po prostu zaznaczam moją
Dziękuję mirki i mirabelki za rady szczerze spodziewałem się większej pogardy ponieważ czytając co napisałem uświadomiłem sobie jaki ze mnie przegryw . Jeszcze raz dzięki daliście mi trochę motywacji do działania.