Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: patrzę co jakiś czas i jestem odrobinę zniesmaczony, bo zawsze się z Krakowa śmiałem, a tu sam muszę tak naprawdę powietrze dobrze gryźć.

Jest jeszcze nadzieja, że to tylko w Cebulandii obowiązuje, a Ostrów jest czysty ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Migfirefox: ja mam tylko nadzieję, że to chwile "załamanie powietrza" i za chwilę będzie lepiej, no ale okaże się.

Od jakichś 2 miesiecy mam aplikację RSO z ostrzeżeniami i przez ten czas 2 razy pojawiły się przekroczenia norm PM2.5 i PM10, ciekawe jak to wtedy wyglądało procentowo.
Od jakichś 2 miesiecy mam aplikację RSO z ostrzeżeniami i przez ten czas 2 razy pojawiły się przekroczenia norm PM2.5 i PM10, ciekawe jak to wtedy wyglądało procentowo.


@WatchYourBack: Mi co drugi dzień ląduje takie ostrzeżenie.
@wjtk: wołam, bo mam problem. Chciałem usunąć jeden punkt pomiarowy, ale wyskoczyło mi, że aplikacja została zatrzymana. I teraz apka nawet się nie uruchamia. Od razu, że zamknięta. Restart telefonu nie pomaga. Usunę jeszcze cała aplikacje i zainstaluje na nowo, ale to dość uciążliwe.
Uznałem, że moze będziesz chciał wiedzieć ;)
@wojtek_bez_portek: takie scenariusze testowałem z milion razy, ale nie spotkałem się z podobnym błędem ;-). Możesz wysłać raport błędu, żebym mógł to zweryfikować? Czy problem jest powtarzalny?
@wjtk: był powtarzalny. Przy każdej próbie włączenia aplikacji od razu wyskakiwal błąd i zamknięcie. Po restarcie urządzenia bez zmian.
Pomogła ponowna instalacja. Niestety, raportu nie mam :(
W każdym razie działa. Dzięki za odzew :)