Wpis z mikrobloga

Widzę, że największy #boldupy o nową linię metra mają ci, co Warszawę widzieli tylko na zdjęciach. Ja jako prawilny słoik, cieszę się w c--j z kolejnej linii, bo mi to znacznie ułatwi życie. Nie będę tu mówił o sukcesie HGW/PO czy innych bredniach, bo się na tym nie znam, ale jako zwykły przyjezdny mieszkaniec warszawy, cieszę się, że zadziało się coś w kierunku poprawy komunikacji miejskiej w Warszawie (która de facto i tak jest najlepsza w Polsce).
#warszawa
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brntfgt: Jestem słoikiem ze wsi, który wcześniej widział 30ha, które rzeczywiście pomagałem ojcu uprawiać. Jednak nie zachłysnąłem się niczym, jedynie czasem debilizm i ignorancja takich jak ty, powodują u mnie odruchy wymiotne. :)
  • Odpowiedz
@Analityk: Z tego co mówi koleżanka z Sopotu, to żeby jeździć wszystkim czym macie w trójmieście to trzeba mieisęcznie wywalić kilka stówek.
W warszawie masz autobusy, tramwaje, metro i skm ile chcesz za mniej niż 100zł przy bilecie 90 dniowym.
I co jak co, ale komunikacja miejska w Warszawie działa bardzo dobrze i dojedziesz praktycznie wszędzie. Więc co w Gdańsku jest takiego lepszego?
  • Odpowiedz