Wpis z mikrobloga

Pora na aktualizację. Przez tydzień nie działo się nic. Pisaliście mi w komentarzach, żebym sprawdził różne rzeczy, np. czy nie spada temperatura, nie ma zakłóceń elektromagnetycznych itp. Nic takiego się nie stało. Nagrywałem to i nawet chciałem wrzucać, ale stwierdziłem, że po co to. Wrzucanie filmów, na których nie ma nic i nic się nie dzieje mija się z sensem. I tak minął tydzień, w którym bardziej od "trzaskających drzwi" wkurzali mnie ludzie, ale o tym już pisałem. Sielanka trwała jednak do wczoraj. Film, który niżej zamieszczam miał pojawić się wieczorem, ale podziękujcie neozdradzie za odcięcie mnie od sieci na kilka godzin. Zanim obejrzycie film, mała prośba. Jeżeli macie jakieś pomysły, jak to jeszcze sprawdzać i co robić to piszcie. Zanim zacznę szukać profesjonalnej pomocy egzorcystów czy innych, to chce mieć pewność, że nikt mnie nie trolluje i nie zrobię z siebie debila.
Ale do rzeczy: kazaliście mi sprawdzić przeciąg. Powiesiłem firankę w drzwiach, która wisiała od czwartku (05.03.15) i nic się z nią nie działo. Nawet nie drgnęła.
Do wczoraj

W wolnej chwili wrzucę obraz z każdej kamery osobno, bo z moim łączem uploadowanie tak dużych plików jest cholernie długie i na pewno nie zrobię tego teraz. A jak się pojawią to wrzucę pod tagiem.

I prośba na koniec. Nie spamujcie tagiem, bo się zaczyna robić burdel. Jeżeli macie pytania piszcie albo pod wpisami, albo na priv. Jeżeli nie odpowiadam na wasze pytanie to znaczy, że odpowiedziałem na nie wcześniej. Na resztę odpowiadam na bierząco.

#otwierajacesiedrzwi #coolstory #creepystory #truestory
  • 58
@scb1: W którym momencie widać to coś "spieprzające" spod firanki?

@BQP:
Widzę tutaj stado śmieszków i mam ciężki dylemat nad Twoimi filmikami. Fake czy nie fake? Z jednej strony - widziałem już wiele w internetach i nie dziwiłbym się gdyby był to fake skrojony na plusy. Z drugiej strony - oglądam każdy z tych filmików i zastanawia mnie spójność historii oraz długotrwałość przedsięwzięcia.

W tym nagraniu zastanawia mnie jedno, jest
@Chaczins: W pierwszym materiale jedną kamerą jest telefon komórkowy jest on nie podpięty do ładowarki a materiał nagrywał minimum 4h jest to fizycznie niemożliwe telefon wytrzyma może godzinę nagrywania.problem również byłby z tak dużym nagraniem,jego zakończeniem na telefonie komórkowym.pisałem z autorem nagrania i twierdzi że ładowarka była ale oczywiście jej nie widać bo tak "niefortunnie"ją schował że nigdzie żaden kabel nie wisi,o taki przypadek.