Wpis z mikrobloga

Jak to jest z gwarancją/oddaniem do PRAMu? Kupiłem ps4 jakoś w połowie lipca w saturnie i mi pad padł (R2). Muszę tam jechać z całą konsolą i rachunkiem za nią i wszystko zostawić? Czy pada od ręki wymienią? Jak to mniej więcej wygląda?
#ps4
  • 18
  • Odpowiedz
@MCaliJr: oddawałem pada na gwarancję do Saturna. Jedziesz ze wszystkim i składasz reklamację w związku z gwarancją, dalej oni to mają w dupie bo to idzie do Sony. Podobno można też oddać do Sony Centre
  • Odpowiedz
@MCaliJr: teraz to już możesz tylko na gwarancję oddać bo minęło 6 miesięcy od daty zakupu, chyba, że zapłacisz z własnej kieszeni rzeczoznawcy, który napisze ci, że wada występowała w momencie zakupu, to wtedy jedyna opcja zrobienia tego w ramach niezgodności z umową. Wg. mnie na gwarancji i tak dostaniesz nowy pad. Najlepiej do nich przedzwoń czy masz wziąć tylko pada.
  • Odpowiedz
@MCaliJr: dzwoń na infolinię Sony i zgłoś. Zapakuj pada i przyjedzie kurier po niego. Ok 3 tyg i będziesz miał drugiego, bo teraz bodajże do Francji wysyłają bo tam są serwisowane ps4.
Btw. nawet podobno paragonu nie sprawdzają.
info ze strony PRAM: Od dnia 01-01-2015 serwis nie zajmuje się obsługą naprawgwarancyjnych produktów Playstation. 
Zachęcamy do skorzystania z oferowanych usługpogwarancyjnych. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji jakości do 12 miesięcy.
  • Odpowiedz
@MCaliJr: ja bym wymieniał bo pewnie kwestia czasu i zajedziesz gumki na gałkach, wiec wtedy będziesz musiał też sam gałki wymieniać. A podobno jest teraz nowa seria padów 201 bodajże i uda Ci się właśnie go dostać.
  • Odpowiedz