Wpis z mikrobloga

Oglądasz świetną polską czołówkę Dextera zrealizowaną na wzór realiów lat 80 w Polsce... I wtem!


Dexter 80s
Reszta komentarzy

Fanatyzm wyznawców Mesjasza Wolnego Rynku i Jego Niewidzialnej Ręki osiągnął monstrualne rozmiary. Właściwie to jest mi was żal kuce, bo widzieć socjalizm na każdym kroku to swego rodzaju paranoja. A te jak wiadomo nie są oznaką zdrowia psychicznego.
#neuropa #korwin #knp #partiakorwin #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy #polityka
D.....r - Oglądasz świetną polską czołówkę Dextera zrealizowaną na wzór realiów lat 8...

źródło: comment_YOYSp94pAuA8oFxYqhql1Vz0PAnuGoOm.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiepotrafieAngielskiego: Ja nie mówię, że jest dobrze - mówię po prostu, że jeśli ktoś nie dostrzega różnic pomiędzy PRL, a tym co mamy teraz to naprawdę powinien się doedukować w tej kwestii i zobaczyć jak wyglądał wtedy rynek i szeroka pojęta wolność osobista i gospodarcza. Tego typu stwierdzenia w ustach wolnościowca to istna herezja i gimbusowanie.
  • Odpowiedz
@NiepotrafieAngielskiego: Przekonałeś mnie swoim komentarzem. Jako że jesteś osobą, która przeżyła okres tzw. realnego socjalizmu w Polsce, wierzę, że na Twoje stwierdzenie składają się doświadczenia życiowe, stąd też masz miarodajne porównanie.

  • Odpowiedz
@rothen:Zdaję sobie z tego sprawę. Swego czasu dzieliłem pokój z osobą o poglądach będących mieszanką Korwina i Wielkiej Polski. Typ wiedzę czerpał głównie z YouTube i tak zwanych niezależnych mediów, a to tylko pogłębiało jego frustrację i żal do Polski. Oczywiście typ nigdy nie pracował, a utrzymują go rodzice. I to mnie najbardziej bawiło, że osoba pouczająca mnie o szkodliwości socjalizmu nigdy nie pracowała i studiuje na państwowej uczelni.
  • Odpowiedz
@DrCrauser: Chryste Panie, kyrie elejson. Czy jest jakieś miejsce w którym kutze nie widzą problemu z socjalizmem? K---a fajny filmik, ale nie! Hurr durr socjalizm, masoneria hurr durr XD
  • Odpowiedz
Tak jest. Lepiej spojrz na stan finansow publicznych, ilosc biurokratów. I pozniej uswiadom sobie ze mamy panstwowa sluzbe zdrowia, panstwowe firmy, ZUS, zasiłki i wiele innych socjalistycznych gowien.


@NiepotrafieAngielskiego: Czyli to samo co we wszystkich innych zachodnich państwach europejskich oraz w USA (od niedawna mają też państwową służbę zdrowia).
  • Odpowiedz
@NiepotrafieAngielskiego: najbardziej mnie bawi, że Korwinowcy są pierwsi do wyzywania od bezrefleksyjnych lemingow, a sami są najbardziej zmanipulowana grupa polskiego społeczeństwa. Jakby na kolejnym filmiku na YT Korwin powiedział, że niebo jest czerwone, to połowa z Was by nas tu przekonywała, że przez czerwone rozumiał niebieskie, a druga połowa bez wszelkich wątpliwości by nam wmawiala, że niebieskosc nieba to propaganda rzadu.
  • Odpowiedz