Wpis z mikrobloga

  • 625
Jak można być tak ograniczonym? #zoostories z ostaniej chwili :)

Matematyka trudna rzecz
- po ile jest najtańsza karma dla psów?
- po 7zł za kilogram
- to poprosze pół kilo
Waże, pakuje i mówię 3,50zł. Ta rzuca 2zł i czeka. Powtarzam, że 3,50.
- a czemu tak drogo? Zawsze kupowałam za dwa złote.
Ja już się irytuję powoli, bo przecież logiczne, że kupując pół kilo karmy za 7zł za cholere nie wyjdzie 2zł. Ale staram się być miła.
- to może brała pani chappi, było za 5zł kilogram i wtedy wychodziło 2,50. Ale chappi będzie dopiero w poniedziałek.
- nie, za 2zł.
Zabrała te swoje 2zł i poszła.

#podludzie #truestory
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SScherzo: więc miałaś psa na diecie wegetariańskiej, bo 4% czegoś mięsopodobnego to nie mięso. I jestem technikiem weterynarii, widziałam wyniki badań wątrobowych psów karmionych chappi, pedigree i innymi marketówkami i zdecydowanie nie polecam
  • Odpowiedz
@krolka89: no tak, ale skoro ten pies był zdrowy i jedynie mu kręgosłup padł z racji wieku, to czy ta karma mu szkodziła? wiesz, on dostawał też inne rzeczy czasem, głównie mięsne, np. jak coś zostało. Chappi było głównym pożywieniem po prostu. weterynarz nie stwierdzał nigdy żadnej choroby. normalny zdrowy pies.
  • Odpowiedz
  • 1
@sunsu-sun: właściwie ja bym tego nawet karmą nie nazwała :p

@Solitary_Man: pikselek z tego co kojarze to śliczny kotek :) ja swojego karmię puriną cat chow :)

@bart222: jeśli jest zdrowy to każdą dobrą karmę, którą kupisz w zoologicznym. To co jest w marketach to jest syf. Polecam w przyzwoitych cenach arion, purina, brit :)
@tobiasty: najlepiej sprzedająca się karma, dobra jest :)
  • Odpowiedz
@krolka89: A możesz polecić coś dla nie młodego już psa około 16 lat - mieszaniec owczarek kaukaski z ze zwykłym owczarkiem :P bierze leki na stawy.
Tylko żeby nie kosztowało nie wiadomo ile, weterynarz nam poleciła ale 200 zł za 15kg :< strasznie dużo.
  • Odpowiedz