Wpis z mikrobloga

  • 625
Jak można być tak ograniczonym? #zoostories z ostaniej chwili :)

Matematyka trudna rzecz
- po ile jest najtańsza karma dla psów?
- po 7zł za kilogram
- to poprosze pół kilo
Waże, pakuje i mówię 3,50zł. Ta rzuca 2zł i czeka. Powtarzam, że 3,50.
- a czemu tak drogo? Zawsze kupowałam za dwa złote.
Ja już się irytuję powoli, bo przecież logiczne, że kupując pół kilo karmy za 7zł za cholere nie wyjdzie 2zł. Ale staram się być miła.
- to może brała pani chappi, było za 5zł kilogram i wtedy wychodziło 2,50. Ale chappi będzie dopiero w poniedziałek.
- nie, za 2zł.
Zabrała te swoje 2zł i poszła.

#podludzie #truestory
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krolka89: Na takiej zasadzie to nie powinno być sklepów z dobrym jedzeniem/sprzętem sportowym itp itd tylko takie co sprzedają wszystko, te złe produkty też.
Ale nie bierz tego do siebie, takie sklepy jak Twój może nie mogą sobie na to pozwolić, jestem to w stanie zrozumieć.
  • Odpowiedz
@krolka89: Wielkie rzeczy. Obejrzyj Clerksów jedynkę. A w ogóle, #!$%@?ąc od tego konkretnie wpisu, a opierając się na innych o tej tematyce, to odniosłem wrażenie, że nie masz poczucia humoru i niektóre z opisywanych rzeczy to był dowcip.
  • Odpowiedz
@krolka89: Mam wrażenie, że trochę się mylisz. Są sklepy gdzie nie sprzedaj się konkretnych produktów a i tak są uznawane za dobre, ba, chwalą się tym, że w swojej ofercie mają tylko luksusowe rzeczy.

Natomiast jestem ciekawy, jakie masz odczucia odnośnie karmy husse?
  • Odpowiedz
  • 0
@ihaha: pewnie są takie sklepy, ale u mnie w mieście by nie przeszeło, tu się bardziej liczy cena. A co do husse, to nie mam jej na sklepie, ale kojarzę, niestety nie pamiętam składu i nie mam jak odpowiedzieć na Twoje pytanie :/
  • Odpowiedz
@krolka89: Nie mówię, że to co robisz jest złe, tylko mówię, że po prostu nie do końca masz rację. Sklep nie musi sprzedawać wszystkiego aby być dobrym.

Mój pies je taką: http://www.husse.pl/karma-dla-psow/karma-super-premium/?produkt=109
Mam znajomego, który jest weterynarzem i polecił nam ją. Generalnie już jest starsza, wcześniej jadła inną, też husse, ale od kiedy naprawdę ją trafiło (spadek wydolności, szybkie męczenie się) to przeszliśmy na senior.

A jeszcze dodam, że pies
  • Odpowiedz
polecam zwracac uwage na skład karmy i unikac jak ognia tych marketowych, ktore maja 4% czegos mięsopodobnego w składzie, a takze są niewiele tańsze od bardzo dobrych jakosciowo ;)

jak byscie sie czuli gdybyscie byli karmieni cale zycie zupkami chinskimi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krolka89: mój pies poprzedni jadł tylko Chappi i żył 17 lat. i to tylko dlatego, że go uśpiliśmy, bo ostatnie miesiące życia spędził na męczeniu się z kręgosłupem i utratami władzy nad tylnymi nogami co jakiś czas, a to był owczarek niemiecki więc duży pies. gdyby nie to to pewnie by jeszcze dłużej żył.
  • Odpowiedz