Wpis z mikrobloga

Czemu #izak się tak szmaci za łapki w górę? Obejrzałem kilka filmów bo niby normalny jutuber/strimer no ale przecież to się ogląda jak minecrafta z tą różnicą że zamiast budować domki z gówna to szczelajo. Tak pytam z ciekawości bo nie wiem czy jest taki głupi że robi to nieświadomie czy jest na tyle inteligenty że dzięki manipulacji gimbogówniakami może być wyżej w statystykach jutuba.
#csgo #youtube #pytanie #polskiyoutube #gimbopatologia
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@znudzonylewak: Z tego co wiem Izak rzucił pracę dla komentowania, więc nie widzę powodu dla którego nie miał bym klikać w jego reflinki i łapkować mu filmiki. Zawsze o tym zapominam a jak mi przypomni to kliknę. @Stekso: chyba mało go oglądałeś skoro masz takie zdanie albo oglądałeś jakieś dziwne serie, moim zdaniem wiarygodny i ogarnięty gość.
  • Odpowiedz
@Stekso Łapki w górę promuję Twoje filmy wśród polecanych, jeżeli widz zostawia łapkę w górę pod Twoim filmem to jest większa szansa, że kolejne Twoje produkcje będą pojawiać mu się w subskrypcjach i polecanych. Obecnie YouTube usuwa subskrypcje z osób których nie oglądasz, za pomocą mechanizmu ile jego materiałów oglądasz w miesiącu w stosunku do tego ile on wrzuca, w jakim % oglądasz je i czy zostawiasz aktywność pod filmem.
  • Odpowiedz
  • 0
@f16marcin: W każdym filmie który wyszedł w tym miesiącu (nie wiem jak wczesniej) szmaci się za łapki i robi to w najgorszym możliwym stylu:
-ZA TA AKCJE DAJCIE LAPKE W GORE
-JEZELI PODOBALA CI SIE TA AKCJA DAJ LAPKE
-JEZELI SADZISZ TAK SAMO TO DAJ LAPKE
-PODZIELASZ MOJA OPINIE? DAJ LAPKE
-ZA TEGO CHEDZIKA NALEZA
  • Odpowiedz
@Stekso: wiesz on sie z tego utrzymuje. łapki go pozycjonują tak jak suby. to się oczywiście wiąże z lepszym hajsem. tego nie potraficie zrozumieć a śmiejecie się z januszy biznesu.
  • Odpowiedz
@Stekso Jesteś częścią tych osób, które wkurzają takie działania, z tym trzeba handlować. Trzeba się do takiego poziomu zniżyć na początku, aby wyuczyć widzów, że jak coś jest fajnego na filmiku albo w ogóle chcą wesprzeć Izaka to żeby zostawili tę łapkę. Nikt YouTube'a nie używa na zasadzie Facebooka, że to co zalajkujesz widzą znajomi, ponieważ Google+ dawno spadł z rowerka, a nawet nigdy na niego nie wszedł. Zatem ocena w
  • Odpowiedz
  • 0
@mandziok: Nie no ja wiem co dają łapki ale jak takiemu jutuberowi odpala się efekt cygana to aż kursor myszki sam leci na unsub i ja nic z tym zrobić nie mogę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stekso Chociaż w zasadzie sam sobie zaprzeczyłem, bo zdobycie regularnej widownii to jest zdobycie też regularnego źródła zarobku, ale tutaj nie chodzi o zarobek za wyświetlenia, tylko za stałego widza.
No ten typ tak ma, większości to nie przeszkadza, bo większość ogląda bardzo dużo YouTuberów i są przyzwyczajeni. Ja teraz jak mam serię z FNAFa3 na którego premierę czekałem kilka miesięcy też obrzydliwe żebrzę o łapki w górę, ale dzięki temu
  • Odpowiedz
@mandziok: To ty kiedys nagrywales z minecrafta na youtuba i gadales z themeshipher i byliscie kumplami i wgle meszpier mial 100 kont byl tez qualisful aka speedy aka maverick ?
  • Odpowiedz
@Kewon Taaaak, stare dobre czasy gimbazy :D Mesio tyle kont robił bo ja też zmieniałem co chwilę xD.
A Speedzia to znam jeszcze długo przed YouTube z forum internetowego, taki świat był mały
  • Odpowiedz