Wpis z mikrobloga

Czemu #izak się tak szmaci za łapki w górę? Obejrzałem kilka filmów bo niby normalny jutuber/strimer no ale przecież to się ogląda jak minecrafta z tą różnicą że zamiast budować domki z gówna to szczelajo. Tak pytam z ciekawości bo nie wiem czy jest taki głupi że robi to nieświadomie czy jest na tyle inteligenty że dzięki manipulacji gimbogówniakami może być wyżej w statystykach jutuba.
#csgo #youtube #pytanie #polskiyoutube #gimbopatologia
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stekso: "łapki w górę" oraz komentarze mają wpływ na aktywność społeczności wobec filmu/kanału, im większa aktywność tym lepiej. A im lepszy jest youtuber to chyba sam się domyślasz z czym to się wiąże
  • Odpowiedz
@Stekso: cóż izak już tym zajmuję się "zawodowo", więc działa szerzej. czasem popełni błąd np. jak ostatnio z tym pajacem mandzio zaczął nagrywać.
  • Odpowiedz
@Stekso: da się z nim na spokojnie porozmawiać jakbyś wiedział
Wielu YouTuberów miało/ma tu konto (nie mam na myśli kont do wykopywania pewnej persony) - Ogiński - ban za spam; Z Dupy - ban za mk i spam

Teraz czas na "wyimaginowany przykład"
Podejście reziego do wykopu (obstawiam) wyglądałoby
  • Odpowiedz
@xDawidMx: jako spec od social media z nastawieniem na mikrospolecznosci mogę z góry powiedzieć że żaden jutuber nie zagrzeje tu miejsca, w mikrospolecznosciach liczy się wiarygodność, jutuberzy już swoją dawno przehandlowali za #darylosu i reflinki
  • Odpowiedz