Wpis z mikrobloga

Dalej dużo spiskowców dalej uważa, że lądowanie na księżycu zostało sfabrykowane, że nie mogło się udać z tamtą technologią. Tak naprawdę technologia komputerowa która umożliwiła lądowanie na księżycu była na pozór dość prymitywna, jednak w roku 1969 nie istniała technika filmowa, która pozwoliłaby wiernie wyreżyserować lądowanie, mowa tu o symulacji niskiej grawitacji, granie w golfa na powierzchni księżyca, czy pokazanie cieni w przekonywujący sposób, To było nawet poza możliwościami najlepszych speców od efektów specjalnych w późnych latach Hollywoodu. #!$%@?, nawet Ruskie nie podważały lądowania na księżycu, a były przecież w trakcie Zimnej Wojny ze Stanami. I jeszcze ta sama osobie ci powie: "Mój Telefon jest mocniejszy niż komputery NASA które służyły do tego by dostać się na księżyc". Tak, ale twój telefon nie mówi ci co masz robić, a tamte komputery to robiły.

#ksiezyc #nasa #kosmos
N.....i - Dalej dużo spiskowców dalej uważa, że lądowanie na księżycu zostało sfabryk...

źródło: comment_q3zDU3fFAy2ZoHzxtAjGYPXI1hR80alq.jpg

Pobierz
  • 19
@Niedokonczone_Zdani: Ostatnio takich spotkałem (małżeństwo lvl 30+, religia over 9000). Mimo że studiuję Lotnictwo i Kosmonautykę dostałem argumenty w stylu:
- Dlaczego Amerykanie nie mają bazy na księżycu? (Iron Sky, lol xD)
- teraz Amerykanie kupują rakiety od ruskich bo sami nie mają,to jak to jest, że wtedy mieli?
- Dlaczego teraz tam nie latają?
- Tak trudno jest wylądować i wystartować (na Księżycu) i wylądować że to niemożliwe

Ręce opadają.
Przecież nowoczesne lądowniki, sondy i inne wynalazki też mają moc kalkulatorów - to nie sztuka #!$%@?ć do nich i7 ósmej generacji i 2 TB RAM-u, tylko sztuka zrobić coś, co sprłni swoją rolę i... żeby na to wszystko starczyło zasilania :-)