Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gorzkiezale tl;dr na dole

Chciałem iść do okulisty ale teraz trzeba mieć skierowanie, więc idę do piguły i mówie ocb. Doktor pomstuje na Arłukowicza i wypisuje. Pytam więc co sądzi o ostatniej reformie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W odpowiedzi słyszę: " on nie jest głupi, on jest #!$%@?" i ogólnie że lekarze go nienawidzą. Drążąc temat pytam na czym polega wałek bo domyślam się że ktoś musi na tym zarobić. Doktor stwierdził że nikt na tym nie zarabia to tylko czysty, ideowy socjalizm i minister ma #!$%@? na doradców.

Kilka dni później. Kolejka u okulisty. Czekam 1,5 h na rejestracje, przede mną 2 osoby, za mną 7 (sami starcy. ja jeden młody)
Pielęgniarka otwiera okienko. Wrzawa, krzyk, przepychanki. Stoję z boku lekko zaskoczony ilością energii jaką z siebie potrafią wykrzesać emeryci.
Kobicie która była przede mną harde babcie nie pozwoliły się zarejestrować bo niby siedziała na złej ławce XD
Oczywiście kilka #!$%@?ło mi się w kolejkę ale zachowałem stoicki spokój.
Siadam obok jednej z nich. Widzę że jej jest troche głupio i wstyd więc zagajam że nie chowam do niej urazy itp. Wywiązała się rozmowa w której przyznałem że jej pokolenie jest zniszczone komuną i socjalizmem. Staruszka zgodziła się z tym ale jej koleżanka w krzyk: "
wy młodzi zniszczyliście Polske" , "młodzi ino narkotyki" , "dawniej było lepiej" , "żydzi rzondzo_" itp.
#!$%@? mnie szczela jak pomyśle że jej głos ma taką samą wartość co mój.
#podludzie #socjalizm #nfz

tl;dr

  • 1
Wczoraj w pracy to samo. Z tym jednym wyjątkiem, że jakimś dziwnym trafem zostałam męczennicą za grzechy nasze i całego świata w tej całej narracji.
Kolo, 40-50lvl wbija do baru i nadaje :
- kulczyki, soniki złodzieje, Kasia(że ja) biedna przez nich pracuje ciężko za byle piniondze, wszyscy złodzieje, za komuny by Kasia szanowna nie musiała siedzieć w barze po nocy.... A tak w ogóle to dałaby wódeczki na kreseczke... Zapłacę kiedyś