Wpis z mikrobloga

#ps4 #rozowepaski #gry
Witam Was ja i pytam bez ceregieli - mój #rozowypasek jęczy, że nie chcę z nią grać na konsoli w jakieś co-opy lokalnie - zapytuję więc - co polecicie przyjemnego i lekkiego dla 2ch osób do popykania kilka godzin w soboty, ale jednocześnie, żebym potem obiad dostał :P
  • 19
  • Odpowiedz
@iszacht: dziękuję - obadam - na plus - cena - 3x mniejsza niż Diablo, ale skoro mówisz, że nudniejsza, to czy warto walczyć o kilka groszy w celu zaspokojenia młodej żonki? ;)
  • Odpowiedz
@saltacme: Diablo jest genialne,
do kanapowego coopa, mój różowy sam się przypomina że czas na diablo. Kończymy właśnie dodatek, mamy po 70 lvl, wchodzimy w każdy zakamarek i zabieramy każdą monetę bo nie pozwala omijać :D pewnie klimat nie dla każdego różowego ale polecam spróbować!
  • Odpowiedz
@saltacme: ja to ostatnio brałam jak było w niższej cenie do coopa właśnie, do Diablo to się nie umywa , ale gameplay wygląda podobnie + jakieś proste zagadki logiczne, jak żona ogarnięta to bez wahania bierz Diablo :) pytałeś o łatwą grę a ta taka właśnie jest
  • Odpowiedz
@iszacht: żonka młoda, chętna, ogarnięta - łeb na karku jak mało kto ;) dokładnie chodzi o coś do "popykania" w wolne popołudnie weekendowe, jednocześnie nie narażając związku na ciche dni przez plejke ;)
Moja aktualnie jak włącza ps to GTA Online i kosi ludzi na samochody ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@saltacme: Jesli chodzi o diablo to akurat jest to tytulktory posiada wszystkie dobre cechy gry co op. Mam nawet znaiomych (malzenstwo) ktora gra wspolnie a jak nie to sie kloca kto gra w diabolo a kto opiekuje sie corka xD
  • Odpowiedz