Wpis z mikrobloga

Cześć kumple i kumpele! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chciałem się w sumie chyba pochwalić, bo zauważyłem, że po dłuższej przerwie od jakichś zajęć moja mama zaczęła coś szyć i często miała na laptopie otwartą te samą stronę na facebooku. No to nie byłbym sobą, gdybym tego nie sprawdził i nie wystalkował XD
Poczułem takie miłe uczucie, jak zobaczyłem, że mama zaczęła szyć jakieś tam ciuszki dla dzieci i nawet SAMA założyła sobie strone na facebooku, gdzie normalnie przy wszystkim potrzebuje pomocy, duma rozpiera :')

Generalnie dowiedziałem się już od niej samej, że to wszystko szyje z różnego rodzaju materiałów i wszystko robi sama, a te ciuchy głównie są kupowane przez panie, które ubierają w nie dzieci na potrzeby jakichś sesji zdjęciowych :D

Wydaje mi się to być całkiem fajną sprawą, a jeśli ktoś do tego momentu doczytał i chciałby to zobaczyć, to tutaj znajdziecie link:

Klik

Byłbym niesamowicie wdzięczny chociaż za kilka polubień, jeśli faktycznie się to komuś spodoba, bo wiem ile frajdy daje to mojej mamie i jak by ją to ucieszyło :)

Serio, jestem dumny.
#oswiadczenie #dzieci #oswiadczeniezdupy #handmade #krawiectwo

A NO I OCZYWIŚCIE TRZEBA COŚ ROZDAĆ, CO BY SIE ATENCJA ZGADZAŁA I WINCYJ OSÓB ZOBACZYŁO POST !

O 23:59 wybiorę 2 zwycięzców, jeden dostanie p90, drugi AK

Co zrobić, żeby wygrać?
- Polubić post
- Wstawić zdjęcie Rory'ego Kramera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#rozdajo #csgo
vikkiss - Cześć kumple i kumpele! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chciałem się w sumie chyba pochwalić, b...

źródło: comment_ptt09xuYqlwxMhOk85dOnd2hBI39s8mM.jpg

Pobierz
  • 28