Wpis z mikrobloga

Mikroskopijna (może nanoskopijna?) maszyna "nanoinjector" do wstrzykiwania DNA do komórek.

Jako, że DNA ma negatywny ładunek, a "igła" dodatni. DNA zostanie do niej przyciągnięte. DNA można wszczepić do komórki poprzez odwrócenie ładunków.

Próbowałem wyszukać jak to robią taki mechanizm ale nie mogę zlokalizować. Kiedyś na how its made oglądałem jak robią nano-napisy ale też nie znalazłem.

Ktoś coś wie więcej?

#nauka #dna #science #technologia #medycyna
Pro-Xts - Mikroskopijna (może nanoskopijna?) maszyna "nanoinjector" do wstrzykiwania ...

źródło: comment_5rM8DNG7jKdPnF1keTelONtvDRvZqIdr.jpg

Pobierz
  • 25
@AleksanderRoz: Biznes farmaceutyków musi się kręcić. W innych dziedzinach to standard. Myślisz, że dealer samochodowy żyje ze sprzedaży? Nope, główny zarobek to serwis. Postarzanie rtv agd? standard. Do tej pory mam tv otake u rodziców w piwnicy na czarną godzinę ;-) Faxy i drukarki ? Limit na bębnach. Nawet typ z junkersa przy serwisie mi powiedział "panie gdyby ta firma miała żyć ze sprzedaży pieców to by zbankrutowała.
@Tank1991: był niestabilnym ogniwem, buntownikiem i się go obawiali. Za dużo mówił i za dużo by zdradził, polityka. I doszedł do kasy nie dzieląc się a na pewno miał wizytacje różne.

Taka teoria spiskowa że i film by powstał ciekawy.
@Pro-Xts: dokładnie, to jest właśnie ta polityka. Ty się śmiej ale kiedyś wojny kontrolowały przyrost ludzi na świecie i choroby. Dziś trzeba inaczej do tego podchodzić i sztucznie kontrolować tam gdzie się da, to jest ta POLITYKA