Wpis z mikrobloga

@Jogibabu: o mil-tecu też coś słyszałam, ale właśnie od osoby, która też słyszała ;) wolałabym od kogoś, kto je miał i sprawdził w użytkowaniu czy rzeczywiście się nie nadają.

Helikon to opcja jak się okaże, że tamte i jedne, i drugie, są całkiem do kitu, bo tu wchodzimy jednak już w wyższy przedział cenowy. Nie będzie wyjścia, to będę o nie pytać, na razie patrzę na portki oscylujące przy stówie ;)
@kasiknocheinmal: W przyszłą niedzielę będę się widział z tym specem bojówkowym, to się dokładnie podpytam. A nawiedzałaś jakieś demobilne sklepy? Może jakieś niekoniecznie firmow używki byś sobie wynalazła? Ja sam śmigam w eleganckich portkach bojówkowych, które zanabyłem za 50zł sztuka. O tu na przykład masz allegrownika u którego kupiłem swoje galoty - często mają dostawy, ale nie wiem jak u nich sprawa wygląda z malutkimi ciuchami, bo latam w ciut większych
@kasiknocheinmal: Ale Surplus nie robi żadnych kopii M65 .Robi fajne lekkie spodnie z bawełny na krój 65-tek - vintage fatigues, ale to nie ma nic wspolnego z oryginałem, to nie ten materiał. Inne też są z bawełny a nie NYCO. Pisze, zebyś wiedział, bo w/w mam i to jedyne bojówki, które nie są 65-tkami, a które jako krytyk i prześmiewca tworów bojówkopodobnych, uznaje i cenie, są dobrą opcja na lato.

Jak
@Jogibabu: ze stacjonarnymi w Krakowie, w których byłoby coś na kobietę w rozmiarach, delikatnie mówiąc, kurduplowatych (wcześniejsze, które dobrze leżały, kupiłam w dziale dziecięcym :/ niestety zużyły się- poprzedzierały na kolanach, aktualnie są z nich zrobione krótkie ;)), nic nie widziałam. Ostatnio, co prawda, nie sprawdzałam, ale jakiś czas temu obleciałam chyba wszystkie. M65 przywlókł mi brat ze Stanów, ale najmniejsze jakie były- na mnie za duże. Facet sprezentował najmniejsze męskie
@kasiknocheinmal: nie zauważyłem, że jesteś dziewcze, ostatnio strasznie niechlujnie czytam, przyznaje... no to 65-tki bym zdecydowanie odpuscil, bo nie dasz rady nic dostac w swoim rozmiarze, nie bylo takich żołnierzy... no chyba ze jestes grubasem ;-) z cywilnych ciuszków faktycznie masz wspomnianego surplusa, oni maja cos damskiego, moze model 'ladies premium slimmy' w malym rozmiarze?
w polsce kupisz jeszcze streetowe ciuszki od vintage industries, mam jakies nawet bo mieli fajne urban
@FalseIdeas: grubasem niestety (w tym przypadku niestety) nie jestem ;) stąd właśnie problem. Surplus widziałam jeszcze zwykły, luźniejszy krój, ale niby robiony na kobiety właśnie- nawet kwiatki ma wewnątrz na podszewce ;). Tylko właśnie nie wiedziałam czy to firma, którą się w ogóle warto interesować, czy po jednym wyjściu w góry będę miała portki do wywalenia. Vitange Industries nie znałam, też się może na przyszłość przyda. Dziękować bardzo w każdym