Wpis z mikrobloga

jak mam pod sobą linię to tam nie parkuje.


@sopel87: pfff no i co to da? Jak dla mnie to wtedy ty jesteś większym debilem bo nie wykorzystujesz okazji, nie ma gdzie parkować to parkujesz gdzie się da, zamiast jeździć do okoła kilka razy jak debil i tamować ruch... te linie są dla ludzi a nie ludzie dla lini...
@rebul4: debil z kogo chyba z Ciebie. ;] nie chcesz bydła na drogach, a sam jak bydło się zachowujesz. To po co w ogóle próować stawać na tych miejscach jak można zatrzymać się na środku jezdni i mieć to wszystko w rzici?
@sopel87: to nie jest droga tylko zwykły parking, jak jest dużo ludzi to w naszym interesie jest parkować auta jak najciaśniej... śmieszni są tacy wielcy służbiści
@rebul4: ale to nie jest parkowanie jak najciaśniej, bo ktoś marnuje już jedno miejsce, do początkowego stanu miejsc nie wrócisz, jak jeden koło drugiego tak samo zaparkuje
@sopel87: niewiesz jaka była sytuacja wtedy gdy ta skoda parkowała.. jeśli był luz a on zaparkował na lini to faktycznie debil ale jesli zaparkował tak bo akurat na lini wypadła większa luka to nie widzę w tym nic złego. Ludzie raczej parkują normalnie jeśli tylko robią się wolne miejsca wiec szybko sytuacja się unormuje.
@sopel87: mam sąsiadów w bloku, mają cztery samochody i bardzo często są tak #!$%@? zaparkowane, jak na razie zrobię zdjęcia, a jak już zbiorę kolekcję, to zrobię plakat do gabloty na parterze z prośbą o mniej niechlujne parkowanie\