Wpis z mikrobloga

mirki jestem ciekawy na czym oglądacie swoje ulubione seriale (tv/monitor czy może pc->tv jak ja)?
ciekawi mnie też w jakiej jakości oglądacie? ja osobiście nie schodzę poniżej 720p i najczęściej z scenowych wrzut na torrentach typu IMMERSE, KILLERS, 2HD, NTb itd a może korzystacie z jakiś VOD?
Wy też z napisami? czy lektor, a może czysty serial?
Jeszcze jak preferujecie oglądać pełen sezon, czy z odcinka na odcinek?
Śledzicie też informacje o serialu w internetach czy też nie?

#seriale #filmy #warez #torrent #pc #pytanie #hatak
  • 8
@matiusmm: ale wiesz że scenowe mają często gorszą jakość niż te grup p2p? :P

Ściągam za pomocą Sickrage na swój NAS, który też ma uruchomionego XBMC (lub jak kto woli KODI) i tam oglądam na telewizorze.

Ściągają się automatycznie, jak np. sobie wymyśliłem oglądanie House of Cards to ściągnęło pierwsze dwa sezony w paczce, w najwyższej jakości, a sezon trzeci teraz ściąga jak tylko dany odcinek się pojawia. Ogólnie ściągam w
@matiusmm: przeważnie laptop, staram się oglądać 720p i zwracam uwagę na bitrate, bo niektóre grupy mieszczą dwugodzinny film 720p w 1GB, co jest profanacją, z reguły oglądam filmy z napisami, chyba że to bajka, to dubbing,

z VOD nie korzystam (głównie przez kiepskie łącze), wolę pobrać film na dysk i spokojnie oglądnąć bez zwieszek i w dobrej jakości

często łykam sezony w kilka dni, przez co później strasznie mi brakuje nowych
@matiusmm: killers, lol i tym podobne, seriale biorę z eztv, napisy z napisy24, jak tam nie ma to z napiprojekt przez program dziobas (pobeirz napisy). Unikam oglądania "na stronkach" od czasu, gdy oglądałem Housa i serial był tłumaczony "dr Dom"