Wpis z mikrobloga

Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, bardzo obiektywnie omawiane kontrowersyjne tematy jak ufo
W klatce czasu
Pogromcy mitów
Brudna robota
BEAR GRYLLS-Szkoła przetrwania
Jak to jest zrobione?
Brainiac

Discovery teraz:

Nic wartościowego, papka telewizyjna dla debili 24/h, produkt mtv-podobny, w co drugim programie średnio raz na minutę wulgaryzm z efektem pikselizowania ust
Łowcy okazji
Wojny magazynowe
Bimbrownicy
Wojny o kontener
Walka o bagaż
Operacja windykacja

Stare Discovery>gówno>Discovery 2015

TYLKO TAKIE LOGO W MOIM SERCU

#discovery #gorzekiezale #oswiadczenie i trochę #gimbynieznajo
F.....8 - Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, b...

źródło: comment_NYJ9Q7qsPrDbRdPnK5X2JA9vjCrJNLtb.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Florek108: Z tymi dokumentami o UFO to też nie było tak różowo. Bardziej niż o rzetelne przedstawienie informacji chodziło o zrobienie sensacji z niczego. Szczytem wszystkiego było pokazywanie faceta siedzącego na krześle i cośtam mówiącego, robiąc cięcia co sekundę, gibanie się kamery we wszystkich kierunkach i robienie zbliżeń np. na oko, a pół sekundy później na nos.
  • Odpowiedz
@Florek108: Podziękuj tym respondentom panelu discovery, którzy za zgromadzenie 33 punktów w ankietach dotyczących kształtu tych programów wybierają doładowania telefonu zamiast książek. Chcesz shitu, omijasz rzeczy wartościowe.
  • Odpowiedz
@Florek108: Mój największy żal, kiedy zdjęto Discovery HD Showcase. Ale poza Planete, na którym przeważają programy o tematyce społecznej, NG Wild, BBC Knowledge, trzymają jakiśtam poziom. Niestety wartość kanałów, dla których posiadanie abonamentu telewizyjnego miało sens, ma tendencję spadkową. (,)
  • Odpowiedz
@jarbi: planete może i czasami jest fajne, ale ich programy mają charakterystyczne francuskie lewicowe zabarwienie. Punkt widzenia ciekawy ale zaczyna drażnić przez jednostronność przekazu. Ale ładnych zdjęć i ciekawości tematów odmówić ich programom nie można. Mnie się marzą takie dokumenty jak np "kucharze historii" o wojennym jedzeniu , ale to było ciekawe. Takich pełnometrażowych dokumentów mi brakuje.
  • Odpowiedz
@Florek108: pogromcy mitów i bear g. jako pozytywne przykłady? to chyba #gimbynieznajo tu nie pasuje, bo to właśnie lubiły gimby, discovery kiedyś to był naprawdę dobry program, skoro Tobie podobało się to gimbusowe to dzisiejszym gimbom też bardzo się podoba dzisiejsze i będą hejtować to jeszcze nowsze :)
  • Odpowiedz
@Florek108: Tak bardzo plus. Uwielbiałem uwalić się w fotelu i oglądać zwierzęta czy coś o kosmosie, a teraz tylko Janusze licytujące kibel obity futerkiem.
  • Odpowiedz
@Florek108: Najbardziej rakotwórcze są te wojny magazynowe na kanale History. Teraz rolę popularnonaukowych kanałów dla mnie przejęły Viasaty na Cyfrowym Polsacie. Właśnie teraz leci program o nazistowskich statkach pionowego startu na Viasat History. Polecam.

A tak btw, o co chodzi z 24 (czegoś) na godzinę? ;>
  • Odpowiedz