Wpis z mikrobloga

Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, bardzo obiektywnie omawiane kontrowersyjne tematy jak ufo
W klatce czasu
Pogromcy mitów
Brudna robota
BEAR GRYLLS-Szkoła przetrwania
Jak to jest zrobione?
Brainiac

Discovery teraz:

Nic wartościowego, papka telewizyjna dla debili 24/h, produkt mtv-podobny, w co drugim programie średnio raz na minutę wulgaryzm z efektem pikselizowania ust
Łowcy okazji
Wojny magazynowe
Bimbrownicy
Wojny o kontener
Walka o bagaż
Operacja windykacja

Stare Discovery>gówno>Discovery 2015

TYLKO TAKIE LOGO W MOIM SERCU

#discovery #gorzekiezale #oswiadczenie i trochę #gimbynieznajo
F.....8 - Discovery kiedyś:

Dwugodzinne programy o wulkanach, wędrówkach ptaków, b...

źródło: comment_NYJ9Q7qsPrDbRdPnK5X2JA9vjCrJNLtb.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
Nic wartościowego, papka telewizyjna dla debili 24/h, produkt mtv-podobny


@Florek108: Przecież to co podajesz jako stare discovery to jest nowy szajs. A Brainiac to największe gówno jakie mogli wymyślić. Antynaukowe, wystarczy porównać to z Pogromcami mitów.

Stare discovery bywało tak naukowe, że aż nudne. Nawet między programami puszczali jakieś ponad minutowe ciekawostki, informacje. Jakoś na przełomie wieków zaczęli to urozmaicać Wysypiskiem czy Roboticą, mało naukowym, ale bardzo rozrywkowym pasmem. Myślę,
  • Odpowiedz
@Florek108: Ja też pamiętam discovery z okolic roku 2001. Ogólnie była nuda, bo pokazywali dokumenty o wojnie, co mnie mało interesowało (w końcu miałem wtedy 12 lat), ale zawsze oglądałem "Scrapheap Challenge", gdzie mieli 1 dzień na wykonanie zadania. I była jeszcze jedna fajna audycja, gdzie przerabiano samochody w podobnym stylu jak w "Scrapheap Challenge". Niestety nie pamiętam jak ten program się nazywał.
Brainiac był głupi, ale było dużo efektów,
  • Odpowiedz
@Florek108: kiedyś jak włączyło się Discovery to cały dzień można było oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a dzisiaj windykacja
MASZ DŁUGI
NAGRAMY JAK ZABIERAMY CI SAMOCHÓD XD
PATRZ MAJK LUDZIE OGLONDAJO
  • Odpowiedz
  • 9
@Florek108: A kto pamięta ten program, w którym ekipy z różnych państw budowaly swoje samochody - maszyny do walk, często miały gąsienice, jakieś klatki. Nie pamiętam jak to się nazywało.
  • Odpowiedz
@Morf: Owszem, jest dużo wojny, ale oglądałem ostatnio "Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Linia Zygfryda" i był to dobry dokument. A genialny był z serii Apokalipsa: I Wojna Światowa. Więc moim zdaniem lepiej żeby puszczali dobre programy o wojnach aniżeli stali się tym czym obecnie jest Discovery...
  • Odpowiedz
  • 0
@Onde: nie, te samochody były budowane w warsztatach tych ekip w ich krajach, a nie ze śmieci na wysypisku. Pamiętam ze z nowej Zelandii była taka czarna, mała zwinna maszyna.
  • Odpowiedz
@yacolek: pamiętam ten film o samolocie :D

Pamiętam że w tamtych czsach zamiast reklam leciały takie właśnie przerywniki + zapowiedzi następnych programów. Jak byłem gówniakiem to właśnie mi imponowało że Discovery jest takie mądre i nie będzie emitowało reklam Vanisha i psuło sobie wizerunku. Z czasem jednak zmienili politykę.

Pogromcy mitów chyba pierwszym takim programem rozrywkowym. Chociaż w sumie ten program nie jest głupi, a ja go wręcz uwielbiam to
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: ja jeszcze oglądałem 'jak to jest zrobione' i do dziś taki program lubię :D niestety juz tylko na discovery science tylko leci :< a kiedys zawsze się wracało ze szkoły i oglądało jak coś tworzą ;d
  • Odpowiedz
@alpag: Sam Brainiac był gówniany, bo w sumie był raczej programem rozrywkowym (jednak nadal gównianym), niż popularnonaukowym, ale jego wersja o historii była już konkretniejsza, mimo że nadal nastawiona na rozrywkę, to ilość sensownych informacji, które przekazywał, była większa.
  • Odpowiedz