Wpis z mikrobloga

Małe sprostowanie, bo nie chce mi się odpisywać na dziesiątki komentarzy zarówno prywatnych jak i pod wpisami. Fajnie, że widzicie rękę. Właściciel pewnie schował się za prześwitującym krzesłem. Wiadomo. Fajnie widać jak bardzo niektórzy bronią się przed tym, że spotykają się z czymś co wykracza poza ich światopogląd. Ale #!$%@?, ja nie o tym. Właściwie to chciałem napisać, że wielu z was widzie we mnie jakąś strzelnicę, w którą pluje jadem tak bardzo, że postanowiłem dodać ten wpis. Każde kolejne pogróżki, czy zjechanie mnie tak, że na kilkanaście słów przekleństwem nie jest tylko "ty" na początku zdania będę publikował na mikro wraz z nickiem. No kurde, ja wam każe obserwować tag, że jestem "#!$%@? spamerem w dupę #!$%@? przez stado murzynów"? Dodajcie na #czarnolisto i tyle. Po raz kolejny powtarzam, że nie publikuję tych filmików ku czyjeś rozrywce i satysfakcji i to, czy komuś się podobają czy nie średnio mnie obchodzi. Zainteresowany, to obserwuj, nie, to dodaj do listy, tyle. Wyżywanie się na mnie nic nikomu nie da. W innej sytuacji pewnie bym kulał ze śmiechu widząc, że troglodyci potrafią obsłużyć komputer i coś nawet napisać, ale jakoś teraz nie jest mi do śmiechu. Darujcie więc sobie. Reszcie życzę miłej niedzieli.

#otwierajacesiedrzwi
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każde kolejne pogróżki, czy zjechanie mnie tak, że na kilkanaście słów przekleństwem nie jest tylko "ty" na początku zdania


@BQP: ło - ja rozumiem śmieszki-heheszki, ale coś takiego to już poważne mentalne #!$%@?
  • Odpowiedz
@BQP: ale tak serio serio, bez żartów, bo ciągnięcie tego trollingu dalej, jeśli jest trollingiem, byłoby chamskie. To wszystko dzieje się na serio?! oglądam tag od samego początku i jest to dla mnie szok.
  • Odpowiedz
@BQP: w swoim życiu widziałem ducha swojego dziadka oraz ktoś inny z rodziny widział też i później w miejscu gdzie stał był ślad po stopniowej świecie. Tak więc ja wieże w duchy ()
  • Odpowiedz
@BQP: To moze zeby udowodnic nam zrobilbys jakies zdjecie skad ta "nibyreka" sie wysunela? Chodzi mi tutaj o to, czy ktos mogl siedziec za czyms, by popchnac te kamere. (ja tutaj widze jakas szafke(?) zaslaniajaca biurko(?), gdzie spadla ta kamera). Ale w sumie co ja tam wiem, przeciez hurr durr wierze w duchy i zjawiska nadprzyrodzone.

Tylko taka sugestia, czy cos, trzymaj sie tam Mireczku. :)
  • Odpowiedz
@Pantograf: serio się zdziwiłem, że ktoś może mieć aż taki związek emocjonalny do jakiegoś kiepa (czyt. mnie) w necie, którego na oczy nie widział, a do dziś pewnie nie zdawał sobie sprawy z mojego istnienia :)
@AgentBroda: od tego momentu będę tak robił. A co do filmów to nie wiem. Jak zdarzy się coś wartego uwagi to pewnie tak, ale ochota na to mi dzisiaj trochę przeszła.
@
  • Odpowiedz
@BQP: znaczy sie ja wierze w to co sie #!$%@? i nie potrzebuje dowodow, chodzi mi raczej o to, zebys takowe zdjecia umiescil pod tagiem. (taki myk co by to udowodnic, ze to nie byla reka, bo jak ktos wczesniej napisal: "reka bez wlasciciela?") swoja droga te mirasy za duzo chca, chcieli kamere- maja, chcieli kilka kamer- maja, a jak sie cos #!$%@? zaczelo to reke widza, lol.
  • Odpowiedz
@BQP: Coś tam widać,nie wiem jak wygląda pokój ale podłoga za szafką jest widoczna i nie wiem,gdzie ktoś miałby stać. Obejrzałem/przeczytałem wszystko od początku w ciągu ostatniej godziny,obserwuję,ale jestem sceptyczny ; ) No i troche osrany,dzięki xd
  • Odpowiedz