Wpis z mikrobloga

No elo. Na wstępie chciałbym poprosić o wasze zielone artefakty aury dodatniej, dzięki nim moja moc rośnie, a moje przepowiednie są bardziej trafne. Znudzonylewak take my energy!

Dzisiaj walnę pełen opis wszystkich meczyków, także jeżeli ktoś liczy na matematyczne "<" ">" lub "=" - niech zamknie kartę już teraz i idzie do Doxia czy innego "JAK OBSTAWIAC CSGOLOUNGE" bo tylko do tego się nadaje.

eLevate vs Denial - wiem że gdzieś poprzednio pisałem że Denial ma szanse wygrać, owszem, ma, aczkolwiek handicap dla "hometeamu" jakim jest eLevate jest za duże - wybór jednej mapy i 2 stron brzmi jak wyrok raka dla Denial, dlatego eLevate.

Streamline vs The Chiefs
The Chiefs bezapelacyjnie, dwóch najlepszych Aussies w teamie którzy potrafił zupsetować najlepsze australijskie teamy. High na The Chiefs, streamline przy nich to jakieś piardki.

Vox Eminor vs Trident
Voxy, jeden z większych upsetów offline qualifera do Katowic, oddsy bardzo mocno zniszczone na rzecz Trident. Jest to team który swojego czasu potrafił ogrywać top 2 i top 3 Aussies. Nie stawiałbym hipoteki na ten bet. ICB na Trident brzmi jak plan.

AVANT GARDE vs Immunity
Immunity to team który swojego czasu walczył o hegemonie z Vox nad sceną australijską. Po tym jak Voxy przestały podkładać pakę na bambusie i zaczęły ogarniać taktyki na mapach takich jak Inferno, Mirage, Dust, Nuke, Immunity musiał ustąpić korony na rzecz Voxów, samemu schodząc na top 2-3 sceny. Imo Immunity powinno wziąć to miękkim D, aczkolwiek nie wiem nic na temat AWPy AVANT GARDE, koleś wydaję się być ich KennySem. Średni na Immunity.

Titan vs Fnatic (zaczynają od 1:5 na mapie de_cache, zapewne nie pojawi się na landżu) Fnatic po stronie terro zjadało w ostatnim meczu, zje i w tym.

TSM vs NiP (też pewnie nie będzie na landżu, 3:6 dla NiPu, NiP po stronie CT) dwa teamy, oba niezłe na Nuke'u, większy % wygranych posiada TSM, NiP z Allu mogą mieć lekkie problemy z rozpędzonym dupree i FINNKĄ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej skłaniałbym się ku wygranej NiPPles, ze względu na silne Terro side.

Volgare vs ESC BO1, dwa teamy niskiego T2/wysokiego T3 w meczu BO1 bez podanej mapy, istna ruletka, jeżeli chodzi o ilość map na których radzą sobie poszczególne teamy - ESC gra dobrze na 3 z 7, Volgare gra lepiej na 4 z 7. Dlatego jeżeli miałbym stawiać na ten mecz (bo jest cholernie nie pewny) poszedłbym w Volgare.

ESC vs myXMG - szwabkie myXMG posiada spory potencjał, o wiele większy aniżeli ESC. Jeżeli ktoś chce bawić się w ruletkę - większą szanse widzę na myXMG. Można tez poprzedni mecz użyć jako papierek lakmusowy dla tego meczu, jeżeli ESC ugra, bądź będzie bliskie ugrania meczu z Volgare (13/14 rund) polecam wejść w ten mecz na ESC, obserwujcie ruchy fal.

Na'Vi vs Fnatic - niby mecz prosty, Inferno, mapa bardzo dobra dla szwedów, aczkolwiek oni mają już pewne miejsce w tabeli na wyjazd na LAN, dlatego Na'Vi (które zazwyczaj w ESEA ma mocno #!$%@?) może tutaj zaskoczyć jak zrobiły to mouzy, jeżeli Fnatic będzie mieć mniej niż 65% można wejść, inaczej rzućcie ICB lub LOW na Na'Vi.

NiP vs CPH - TOP 5 team world vs tier 2. NiP bierze to miękkim D, chociaz nie wiem jak tam u nich z traktowaniem tego turnieju, patrząc na to że ostatnio testowali sobie snajperów na Starladderze, Procenty tak smutne że nawet nie opłaca się stawiać bo return kiepski. Skip.

VP vs Mouzsports
:) 2 Najbardziej nieprzewidywalne teamy na mapie na której (poza dustem) zdarza się najwięcej upsetów. Rzut według uznania na underdoga. Mimo tego że Virtusi powinni to wygrać mocno odradzam wchodzenie w ten mecz, bo to walka dwóch czarnych dziur, wygra ta która lepiej zassie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Titan vs Na'Vi - Na'Vi ssie na Cache, Na'Vi ma gdzieś ESEA, Titan potrzebuje punktów, chyba nie muszę mówić kto wygrywa ten mecz, jeżeli oczywiście znowu nie odwalą kaszany jak z G2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Volgare vs myXMG - mecz na który w sumie czekam najmocniej, po obejrzeniu poprzednich meczy będzie można zdecydować który team jest w lepszej dyspozycji, chociaż bliżej mi do myXMG niż do Volgare.

To by było na tyle, jeszcze raz chciałbym poprosić was o zielone artefakty atencji, dzięki nim przepędzimy wszystkich nienawistników spod tagu #ziemniaki a @Oskarek89 zacznie wygrywać swoje mecze na CSGOLounge!

Poradnik how to betting 101: http://goo.gl/pxr41I
Polecam obserwować mój profil na serwisie wykop.pl - @znudzonylewak
Polecam także obserwować najlepszy lewacki tag na wykopie bez żenady - #lewackiebety

#lewackiebety #csgo #csgobets #csgomecz
  • 26