Wpis z mikrobloga

Witajcie mirki!
Chciałbym się podzielić czymś dotyczącym #csgo ten post jest skierowany głównie do #wykopowesrebra. Profesjonalnie zajmuje się boostingiem w CS:GO, codziennie gram w zespole z kilkoma osobami, często z takim panem, nazwijmy go BOB, BOB wykupił boosting z Silvera 5 do golda, grając z nim bob ciągle marudzi, że TO NIE TAK, PUNKTY NIE LECO, RANGA NIE LECI, NIE TU, NIE TAM, NIE TO! Bob ma pewien nawyk...
ZAWSZE jak gramy to BOB kupuje P90 i idzie rushować przeciwny team, najczęściej kończy się to tak, że gramy 4vs5, BOB się tłumaczy !"ALE OBIŁEM, ALE RAZ W MECZU ZABIŁEM TAK DWÓCH"
Próbuje razem z pozostałymi cumplami tłumaczyć BOB`owi aby kupił normalną broń i ich wyczekiwał będąc w CT, bob dalej robi swoje... Była także taka sytuacja, że bob został sam na sam z terrorystą mając bombe na bomb-site B na dust2, Bob zrushował ostatniego TT, oczywiście zginął...
Bob także mając bombe w TT #!$%@? przeciwników, idzie pierwszy, dumny, wiatr rozwiewa jego włosy....
Po chwili jego głowa leży 40m dalej bo przeciwnik czekał z AWP...

Mirki, teraz dla Was kilka rad (dotyczy głównie silverów):
1. NIE STRZELAJ GDY BIEGNIESZ
2. BĘDĄC CT NIE MUSISZ ZABIĆ WROGÓW, MUSISZ ALBO ROZBROIĆ BOMBE, ALBO PRZECZEKAĆ CZAS
3. KIEDY MASZ BOMBE W CT PILNUJ JEJ
4. KOMUNIKUJ SIĘ Z DRUŻYNĄ
5. P90 NIE JEST dobrą bronią
6. Słuchaj kolegów z drużyny

  • 28
@Saber158:
Do punktu 5 - Czasami jest, standard awp/m4/ak ale jak ma się powiedzmy 3000$ to kevlar + p90 i "jedziem".
Też czasem boostuję, ale pojedynczych kolegów.

Ten screen niżej chciałem przed chwilą dać w osobnym wpisie, ale tu pasuje.
Za "boosting" dostałem od kolegi w miarę nowe konto (8 gier, 3 wygrane). Chcę na randomach wbić rangę (po łatwo ich się leje), a team ma problemy ugrać 4 vs 5
Pobierz
źródło: comment_NaZm2TV4SFtwVo5nSUFBwpbNiYszfruS.jpg
@diversion876: Cóż, od kilku dni mam "pod swoimi skrzydłami" innego kolege, nazwijmy go Seba, Seba jest początkującym graczem, dopiero co rozegrał 10 gier rankingowych, zgodnie z moim poleceniem pograł troszkę na DM zanim zaczęliśmy boosting, Seba strzela lepiej niż nie jeden gold (range ma S1) i według mnie zanim wejdzie do GN to tylko kwestia czasu, strzela ładne głowy, umie się ustawić, czasem poratuje dropem i daje po śmierci info, według