Wpis z mikrobloga

@StalowyRoman: trawsko w coffikach (nie tylko są w amsterdamie ale też w BRC) - tu masz wszystkie info: http://marijuanagames.org/coffee-shops-in-barcelona-how-to-get-membership/

Co zobaczyć - oczywiście Camp Nou, sagrada familia, pokaz fontan koło Plaza Catalyunia, port, plaże, wzgórze Monserat.

PS. Jeżeli chcesz namiary na dobry nocleg w samym centrum, niedaleko Sagrada Familia (praktycznie widać z okna) za grosze (płaciłem 140 zł za 2 OSOBY) to pisz PW.
@campleo: pokaz magicznych fontann jest przy Plaza Espanya
@StalowyRoman: z trawskiem to ciapate chodzą po plaza catalunya i sami zachęcają ale pewnie to straszne ścierwo dla turystów
Jeść z dala od miejsc turystycznych, bo to ciapate gotują jakiś syf
Najlepiej zejść z głównej ulicy w jakieś poboczne i poszukać knajpy gdzie słychać kataloński
Tibidabo warto zobaczyć.
Wycieczka do Montserrat to całodniowa sprawa więc wg mnie mało opłacalna skoro masz tylko
@StalowyRoman: Monterrat jest spoko, jednak to wyprawa na cały dzień. Ja też byłam chyba 3 czy 4 dni i zwiedzilśmy. Warto naprawdę. Fontanny i wieczorny pokaz obowiązkowo. Mi się podobał targ przy La Rambli - dużo ciekawych rzeczy kulinarnych, także przeąsek, fajne zdjęcia tam wychodzą.