Wpis z mikrobloga

@Praptak:

Co do konfidencjonalisty, powtórzę mój komentarz bo widzę, że unikasz odpowiedzi.

1. Co z Maciejem D. aka "Chirurgiem", znanym anarchiście i działaczu antify który na psach równo sprzedawał ?

2. Co z antifą która w Rzeszowie uciekła na komisariat policji ?

Ah, pięknie się ogląda to jak spinasz się coraz bardziej. :)
@Praptak: Dajcie już spokój, jestem dla Ciebie dziwką? Czymkolwiek dla Ciebie (i całej reszty hejterów) była-nie obchodzi mnie to. A, że was denerwuje moja (net)persona- no cóż, świadczy to o tym, że to dla was (nie dla mnie) internet=serious business.

I zarówno Ty, jak i @100piwdlapiotsza: zachowaliście się głupio (dosłownie).
@Deszcz_kotletow: Wybacz, polskie szkolnictwo kierowało mnie na niemiecki.

@parachutes: Ja właśnie się tym nie przejmuję, bo i czym? Tym, że użytkownik portalu mnie obraził ? Dajmy spokój ;)

@kamdz: Ja wcale nie twierdzę inaczej, aczkolwiek dziwi mnie także to, że cała reszta zaczęła się wypowiadać w wątku, który nie był o nich samych.

@Praptak: Jeśli taka jestem w Twoich oczach- czyja to sprawa, kogo to obchodzi? Mnie nie,
@Deszcz_kotletow: Chodzi mi o to, że jak jest ktoś kto mnie #!$%@? lub go nie lubię, np. @RT_NR to nie tracę czasu na czytanie jego wpisów, komentowanie wszystkiego co zrobi, ino czasem na jakiś konkretny temat z nim polemizuję. A Praptak się zaczął bawić w prowokatora bez sensu.