Wpis z mikrobloga

Hej mirasy. Podzielę się moja opnia po użytkowaniu sprzętu przez 3miechy na temat #windowsphone oraz #lumia1520. Zacznę może od systemu. Po pierwsze jak przeszedłem z #android na windowsa to doskwierało mnie masakrycznie mala ilosc DOBRYCH programów. Tutaj większość to totalne gowno z banerami na 1/10 ekranu. Nie powiem sa bardzo dobre programy ja here mapa, Lumia aparat i pare innych których można wymienić na palcach dwóch rąk. Dalej.. Aparat mega 20000 megapikseli najlepszy na rynku ##!$%@?. W moim odczuciu to jest wielkie G. Ziarnistość wieksza niż kartofle pana Stasia z zieleniaka, ostrość może być o ile nie robisz przybliżenia kończąc na super beznadziejnych zdjęciach w słabym oświetleniu( moja stara s3 po zmianie softu robila lepsze foty). A najgorsze to JAKOSC... Ekran rysuje się w trybie superturbo a plastiki jest tak miękki ze dupa pawiana potrafiłaby go wgiąć. Dodatkowo po 2tygodniach użytkowania świruje głośnik do rozmów który co jakiś czas w trakcie rozmowy się wyłącza i musze na głośnomówiący przełączyć. Jest jeszcze pare bzdetów ale ... A przypomniałem sobie nie ma na polskim języku możliwości włączenia opcji cichych godzin. Tylko po zainstalowaniu calkowicie angielskich ustawień w tym kurtyzany czy jak to się tam nazywa mam taka opcje. Totalne #wtf. #microsoft sra na polske i tyle. A #windowsphone to gowno wielkości marsa. Jak tyko odłożę kasę wrócę do androida. Aha jesli uważasz ze android tnie to najwyraźniej masz gowno a nie smartfon z 2mb ramu i nigdy highendu w ręku nie miałeś. Mam nadzieje ze nie tylko ja mam takie oświadczenia. Mam nadzieje ze mikrosyf naprawi to w w10 ale wątpię w to. Sam telefon mi się cholernie podoba dobrze leży w dłoni jak głośnik działań to jakość rozmów była genialna i nagrania w fhd były genialne. Samo w sobie 4k jest niepotrzebne mi bo i kartę u3 trzeba miec.
Mam nadzieje ze uslysze opinie ludzi którzy maja #lumie a szczególnie #1520
Tak wiec..
#bojowkawindowsphone #bojowkaandroid
#oswiadczeniezdupy
#niepiszepopolsku
  • 29
  • Odpowiedz
@krzysztof-zaczek:

Tak wiec..

Tak wiec jestem... Zamienilem prawie nowke sztuke LG G3 na nowke 1520. Nie bede sie rozpisywal tutaj tak jak ty. Generalnie rzecz biorac nie zamienilbym jej na inny telefon. Jest to najlepsza sluchawka jaka mialem w zyciu ( mialem s3 - ktory btw mial najbardziej gowniany aparat ever - , HTC One M7, Nexusa 5 i owego LG). Nie nosze go w pokrowcu, nie uzywam folii na
  • Odpowiedz
Wszystko zależy od użytkownika. Jeżeli ktoś szuka szybkiego, niezawodnego i taniego to tylko coś z windowsphone. Jeżeli ktoś potrzebuje za pomocą telefonu sterować telewizorem, pralką, lodówką, amplitunerem, komputerem to musi kupić jakiegoś highenda z androidem. No... chyba że nie przeszkadza mu lagowanie na każdym kroku
  • Odpowiedz
jesli uważasz ze android tnie to najwyraźniej masz gowno a nie smartfon z 2mb ramu i nigdy highendu w ręku nie miałeś


@krzysztof-zaczek: Tylko na high-end nie tnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pierwszy lepszy złom z WP deklasuje podobne telefony z androidem w kwestii płynności i resposywności. Po co mam przepłacać za super hiper octacore 16GB RAMu, skoro za ledwie kilka stów dostanę dobrze działający
  • Odpowiedz
@Misaki: > a 5" 720p display, a Snapdragon 400 chipset with a quad-core 1.2GHz Cortex-A7 CPU and Adreno 305 GPU, 1GB of RAM, an 8MP rear camera with 720p video recording, 2MP front snapper for video chats, and Android 4.4.4 KitKat out of the box.

#!$%@? dziekuje postoje mój sprzęt z czasów wskrzeszenia Jezusa miał lepsze bebechy. Ftw
  • Odpowiedz