Wpis z mikrobloga

@kajaszafranska: Tak se czytam komenty pod kolejnym wideo i serio ręce opadajo. Jak nie drewniany angielski to machanie rękami, jak nie machanie rękami to garbata jestem, jak nie za gruba to za stara, jak nie po łebkach temat, to akcentowanie na pierwszą sylabę.

Zakładaliśmy ten kanał bo chcieliśmy zrobić coś fajnego o serialach, czego do tej pory się nie robiło. Tylko zastanawiam się jaki w tym sens jeśli mam wrażenie, że zamiast dostarczać widzom rozrywki na przyzwoitym poziomie dostarczam stresu, okropnych wrażeń estetycznych i ogólnie krzywdę im robię. Uwielbiam mentorski ton ludzi, którzy chyba nie bardzo kumają, że ja też czytam te komenty, bo jestem k**** żywym człowiekiem.

I kurcze naprawdę się czasem odechciewa.

#oswiadczenie #jakbyniepaczec
  • 30
@MorDrakka: Haha, faktycznie! Poza tym dziś doszło pytanie dlaczego jestem taka blada (bo jest zima? bo geny?), kiedyś mnie ktoś zapytał też "kto cię tak k***** promuje na tym wykopie".

@MooMoo: Dzięki. Problem w tym, że wierzę w dialog. I zakładałam że przy odrobinie wysiłku jakoś się porozumiem ze wszystkimi. Ale już nie mam cierpliwości być miła dla anonimowych misiów, którym się wydaje, że ponieważ pokazuję twarz na YT to
@kajaszafranska: ciebie pytają czemu jesteś taka blada, a mnie czemu jestem zawsze taki smutny, bo mam taki wyraz twarzy od urodzenia i jest u mnie normalny. Poza tym, gdyby im to naprawdę przeszkadzało, to by nie oglądali, a skoro nie masz cierpliwości to przestań być miła. Co ci szkodzi powyzywać jednego czy drugiego hejtera
@kajaszafranska: Za mało mrugasz powiekami, bluzka już była a tak po za tym ja też czasami nie mam co zrobić z rękoma i tak właśnie trzymam. Po za tym dzięki Tobie dowiedziałem się o tych wszystkich innych serialach jakie istnieją na tym świecie bo zwykle mnie to nie interesowało na tyle aby samodzielnie szukać informacji. A ogólnie jest spoko i twój kanał jest kolejnym który oglądam na YT ( ͡º
@m4jsterrr: Dzięki :-)

@MorDrakka: Hejt na hejt nie działa dobrze. Wiem z doświadczenia. Najlepiej zawsze odpisać grzecznie ale merytorycznie. Działa w 99 przypadkach na 100. Bywa, że ludzie łagodnieją i się wycofują, bo nagle się okazuje że po drugiej stronie też jest zwykły człowiek. No ale to trzeba mieć żelazną cierpliwość. Odpisywanie 100 raz na pytanie "czy jesteś garbata?" w grzeczny sposób nie jest łatwe.

@kiken: Nie tylko wykopkom,
@Hoob: Ogólnie próbuję zlewać negatywne komenty. I faktycznie, dominują pozytywy. Ale czasem jak mnie ktoś wywołuje bezpośrednio na wykopie z kolejnym durnym pytaniem zalatującym hejtem to mnie trafia. Uważam, że uczciwiej jest być dostępnym dla ludzi, odpisywać na komentarze i ogólnie uczestniczyć w dialogu niż kompletnie się odciąć i tylko patrzeć na słupki oglądalności. Dlatego to robię. Tylko że ja wierzę w szacun za szacun, nawet jeśli do końca nie jesteśmy
@kajaszafranska: Nie przejmujcie się, róbcie swoje, bo robicie to dobrze. Ja osobiście bardzo lubię oglądać #jakbyniepaczec. Program jest świetny merytorycznie i stanowi dla mnie źródło inspiracji. :)
A to że niektórym cebulakom szczypiorek z butów wystaje - niestety nic na to nie poradzimy. :)
@kajaszafranska: Co ja Ci będę mówił, to są Internety. Jakiś wesoły 15-latek
nagada, zwymyśla, obrazi, po czym mama zawoła go na obiad, i już zapomniał, że zrobił komuś przykrość. A podejrzewam, że wbrew pozorom, nawet dajesz im asumpt, żeby Ci wbijać szpile: właśnie dlatego, że jesteś dostępna i wiedzą, że to przeczytasz.
@Hoob: Może masz rację :-) ogólnie to im dalej idą te programy w świat, tym większa fala bełkotu na mnie spada. Na mnie, bo ja to ogarniam od strony społecznościowej. Słabo się moderuje internety kiedy ma się w tym prywatny interes, oj słabo.
@kajaszafranska: Olej komenty na yt. Albo w ogóle komenty od gimbusów, jak ktoś jest młody to nie myśli. Ja tam lubię Cię słuchać, masz fajny głos ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym robisz program o serialach i w sumie treść sie liczy. Widać, że nie jest to amatorka więc jeszcze raz: olej tych co nie mają racji.