Wpis z mikrobloga

Bardzo mnie cieszy powrót odry. Mam szczerą nadzieje na to że będzie to poważna epidemia. Taka z wysoką śmiertelnością. Chcę zobaczyć miny tych wszystkich rodziców które za żadne skarby nie szczepią swoich dzieci. Chcę zobaczyć ich twarze jak będą im umierać dzieci.
Przez swoje działania cofają nas znowu do mroków średniowiecza. Technika zła, medycyna zła, nauka zła. Niech sobie pija herbatki na odrę.
Nawet mi ich nie żal. Niech giną.
http://strajk.eu/index.php?article=845
#oswiadczenie #zdrowie #szczepienia
b.....u - Bardzo mnie cieszy powrót odry. Mam szczerą nadzieje na to że będzie to pow...

źródło: comment_rYPdDpaJGrBOZcErmBpbwOf1LUZrQXaO.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@zweipack: wyobraź sobię tą mieszanke bólu ze świadomością że przez własną tępotę doprowadzili do takiej tragedii. przez zachłyśnięcie modą zabili własne dziecko. Fascynujące.
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Czy ten psychopata jest jakimś poetą, że mam się zastanawiać, co "autor miał na myśli"? Napisał wprost, że chce widzieć twarze rodziców, jak będą umierać ich dzieci. On powinien być izolowany, a nie rozumiany.
  • Odpowiedz
@blubi_su:
Czy na Odrę można zachorować kilkukrotnie? Bo byłem szczepiony i również udało mi się zachorować ale dzięki szczepionce miałem łagodne objawy. I sanepid w chacie.
  • Odpowiedz
  • 12
Nawet mi ich nie żal. Niech giną

To nie statystyka, to logika. Jesteś nieszczepiony = 100% szansy na zachorowanie.

Życzę im śmierci dziecka


Jesteś #!$%@?, koleżko.
  • Odpowiedz
@blubi_su: A czego dzieci są winne że ich rodzice to cymbały? Mają umierać za ich głupotę? Sami idioci pewnie nie umrą, bo oni w dzieciństwie(PRL lub lata 90) byli zaszczepieni.

A co z dziećmi które nie mogły być zaszczepione z powodów medycznych(podobno takowe bywają ale nie wiem jakie dokładnie)?
A co z ludźmi którzy byli zaszczepieni, ale akurat są w małej grupie w której szczepionka nie zadziałała?
Albo co z ludźmi którzy mają schorzenia upośledzające
  • Odpowiedz
@blubi_su: ale o co ból dupy? jak twoje dzieci są zaszczepione to im nic nie będzie. Wymrą tylko ci niezaszczepieni. A jak ci zaszczepieni zachorują - no to na #!$%@? te szczepionki?
  • Odpowiedz
@blubi_su: jestem przekonany, że jak jakimś ludziom, którzy nie zaszczepili dziecka na np. odrę, dziecko umrze na odrę, znajdą tysiąc powodów jego śmierci, a żadnym z nich nie będzie ich własna głupota.
  • Odpowiedz
@sveg: Bzdura kolego, właśnie niezaszczepione dzieci zagrażają również tym szczepionym. Dlatego, że szczepionki nie zapobiegają zachorowaniu, tylko choruje się łagodniej. Mimo tego nawet u osób szczepionych jest zagrożenie, że w wyniku przebytej choroby jakiś tam odsetek umrze.

Jeśli w społeczeństwie są osoby, które nie zostały zaszczepiony to jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia tej choroby. Sęk w tym, że szczepionki mają rację bytu w momencie, kiedy zaszczepi się jakiś tam procent populacji.
  • Odpowiedz