Wpis z mikrobloga

Pytanie do sympatków #korwin : jest gdzieś jakieś top10 powodów(popartych jakimś dowodem, uzasadnieniem) dlaczego nie głosować na bronka?
Ale takie faktycznie 10 konkretów, bo często sporo osób ma o nim taki pogląd jak przedstawiany jest w mediach i ciężko prowadzić dyskusję, bo oni z góry widzą go jako dobrego, spokojnego prezydenta.
Czasem mam też wrażenie, że zamiast zachęcać do #jkm lepiej byłoby zacząć od podania argumentów przeciw bronkowi, a dopiero później skontrastować je z argumentami 'za' #januszkorwinmikke
Może powstała już jakaś infografika czy coś?
#partiakorwin może @Velati coś wie?
  • 9
@FantaZy: Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę grupę wiekową, mój przykład odnosi się do tych +40 bo oni stanowią ważny człon jego wyborców.
Można by opracować jakimi argumentami przy danej grupie potencjalnych wyborców należy rozpoczynać dyskusję.
Kiedyś się zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gliv: moja grupa to 20 - 30 lvl. Na pamięć się nie uczę tego co w ciągu roku czytam nt. bronka. No i niestety czasem rozmówca chciałby jednak usłyszeć konkrety, dlaczego nie ten bronek skoro w tv i gazecie w sumie nic zlego o nim nie piszą i jest dobrym prezydentem. Także przydałoby się jedno lub kilka konkretnych "HOWTO przekonać, że nie warto glosować na komora".
@FantaZy: Wyborców Bronka chyba należy podzielić na trzy kategorie:
- wyborcy PO, co glosują na nich, bo boją się PiS-u - ich nie przekonasz, jak nie zagłosują na Bronka to przecież prawica podpali Polskę i wojna będzie
- wyborcy PO, sieroty po 3x15 - tutaj potencjał do przekonywania za Korwinem.
- wyborcy co głosują od święta, nawet w parlamentarnych nie uczestniczą - myślą że prezydent wszystkimi rządzi albo lubią uczestniczyć w
@marc1027: myślę że nie do końca jest tak jak mówisz tzn. są takie grupy wyborców ale poza tymi są jeszcze inne np. takie gdzie ludzie wierzą w to co mówią w mediach, że mimo niektorych wpadek to bronek byl dobrym, stabilnym prezydentem i w sumie to nie ma zadnego innego kandydata wiec znowu głosujemy na bronka. Niektorym trzeba jeszcze otworzyć oczy