Wpis z mikrobloga

Jak pamiętacie bądź nie, wybieramy się z @Coreman na mecz United z Sunderlandem. Ledwo co nam wpadł ten pomysł kilka miesięcy temu do głowy, a tu już jutro wylatujemy w stronę Manchesteru. Wciąż trochę się dygamy, jeśli chodzi o bilety, bo mają one dotrzeć drogą pocztową do hotelu prawdopodobnie w dniu samego meczu, tak więc bez nerwów się nie obejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni raz taguję jako #united, żeby potem nie śmiecić, do obserwowania małej relacji z manchesterskiej wycieczki zapraszam pod tag #diabelskiweekend :)


#wycieczka #united #diabelskiweekend #bojowkaherrery #juhuuu #wincyjtagow
pieczarrra - Jak pamiętacie bądź nie, wybieramy się z @Coreman na mecz United z Sunde...

źródło: comment_g9gWyQo5YbESk7FX5miUo10g6dkhCmRa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Jeżeli chcesz kupić koszulkę Herrery w oficjalnym sklepie na OT to szykuj się na gruby wydatek. Lepiej iść do SportsDirect, kupić czystą i poprosić o wydrukowanie nazwiska i numeru :p Ile będziecie w Manchesterze?
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Ja nawet nie będę miał możliwości obejrzenia meczu, ani tym bardziej komentowania, ale postaram się za Ciebie robić jakieś hojo-mojo


Mam nadzieję, że United wygra i wyjazd będzie udany. A tak naprawdę, to nie wyjazd, bo gramy u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz