Wpis z mikrobloga

@nescafe: Z drugiej strony jak się komuś nie podoba to chyba może to powiedzieć? Czy to kolejna fotka.pl: "no słitaśnie wyszłaś :*****". Wiadomo, ważne też w jakiej formie ktoś to napisze.
  • Odpowiedz
@nescafe: Specjalnie dla Ciebie policzyłem takie komentarze: 3 (nie liczyłem "brudnopis", bo nie widzę jakiegoś przesadnego chamstwa tutaj). Ilość komentarzy na tę chwilę: 63. Czyli uwaga: mamy 1/21 obraźliwych komentarzy. No kurde rzeczywiście tyle tu jest "nietolerancyjnych i niewyrozumiałych" ludzi.
  • Odpowiedz
@actian: no i Ty jesteś kolejnym, który się spinasz. Wypok serious business. Wyluzuj. Skoro uważasz, że każdy może pisać co chce, to i ja mogłam napisać ten komentarz. Poza tym mówiłam tez o ogólnej tendencji.
  • Odpowiedz
@nescafe: Nie spinam się tylko mnie śmieszy takie gadanie, jakie te wykopki nie są zacofane. Co to za ogólna tendencja jak nie ma tu zastosowania. Może każdą odpowiedź, która jest merytoryczna i nie zgadza się z Twoim zdaniem zaczniesz nazywać "bólem d--y i spinaniem się". I proszę, znajdź w moich słowach gdziekolwiek jakąkolwiek przesłankę, że Ci bronię pisać co chcesz.
  • Odpowiedz