Wpis z mikrobloga

Kumpel mi ostatnio opowiedział jak opisaliśmy jego inżyniera, że ma znajoma która pracuje w Kielcach, skończyła IŚ na politechnice świętokrzyskiej i co? I jak na Kielce przystało miała problem ze znalezieniem pracy ale poooo dluuugich miesiącach znalazła. Praca życia normalnie. Siedzi w biurze i robi projekty wentylacji w biurach, halach produkcyjnych etc. Takie projekty nie są tanie.. Sęk w tym ze ta dziewczyna jest chyba trochę upośledzona, bo pracuje w tej firmie aż za 3.5zl na godzinę o.O
#mojkrajtakipiekny #coolstory ##!$%@? #praca #pracbaza #przegryw
  • 8
@marcin1302:

A w Warszawie ciężko znaleźć kogoś do magazynu za 1800 zł netto-to jest prawdziwy dramat! Swoją drogą ciężko mi uwierzyć w te 3,5 na godzinę.Słyszałem o 4,5 na rękę jako kelner-ale z napiwkami wychodziło kilka tysi także to się wyrównywało.Autentycznie jestem w szoku z tej stawki...

@parker0: W Macu 10,5 na rękę na początek a wymagań nie ma bo i niepełnosprawni tam pracują(swoim tempem ale pracują)
@ImOut: może w Wawie ale w Kielcach po 1 żeby pracować jako sprzątaczka to już musisz mieć znajomości a po 2 w macu jest 8 na rękę z tego co się orientuje
@marcin1302: @jarzz: e tam, nie żal mi takich ludzi co wolą siedzieć na zadupiu (tutaj akurat nie zadupie) za 3.5 zamiast spakować się i wyjechać gdzieś indziej. Tym bardziej, ze ma wykształcenie, ale pewnie gówno umie skoro tylko taką pracę znalazła. Chyba, że może to jest jakieś 1/20 etatu i dostaje bonusy pod stołem/premie za wyniki czy coś.