Wpis z mikrobloga

@SeriousGuy: Na początku ciężko sensowny dmg wyciągnąć bez heirloomów. Postacie melee teraz będą mocniejesze ale z gearem to się zmieni. Dotuj dużo targetów używaj devouring plague i więcej rad nie mam
@SeriousGuy: kupujac najnowszy dodatek dostajesz boosta do 90 poziomu. 90-100 da sie wbic w weekend w trybie no-life ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie wow zawsze stal i stoi endgamem. Obecnie gram glownie pvp i w tym zakresie istnieje spore zroznicowanie i zawsze znajdzie sie cos ciekawego do roboty. Jesli chodzi o pve to z obserwacji mam wrazenie, ze nei jest tak obficie jak chociazby w wotlku,
@SeriousGuy: jak chcesz poznac gre i klase to expienie od 0 to dobry pomysl, do tego niektorym moze sprawiac frajde. Bez itemow zwiekszajacych expa troche Ci to moze zajac, ale faktycznie chyba warto. Do tego pamietaj ze kazde mmo spolecznoscia stoi, dlatego expienie samemu moze byc nudne. Sproboj znalesc znajomych w grze, dolacz do gildii. Srodowisko w ktorym sie obracasz ma chyba najwiekszy wplyw na odbior gry. W dobrym towarzystwie nawet