Wpis z mikrobloga

#pozycjonowanie #prawnik #prawo

Mirki jest taka sprawa. Przed dokonaniem jakiejś pochopnej decyzji postanowiłem skonsultować się z Wami, naczelnymi prawnikami wykop pe el. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8.12.2014 kupiłem pakiet pozycjonowania za 600 zł. Została sporządzona umowa (zdalnie) w którym typek określił zrealizować "wbicie" moich fraz na 1-3 pozycji w google. Termin już prawie mija a typek nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile. Dodam jeszcze, że umowę podpisałem skan wysłałem, ale nie dostałem odpowiedzi w postaci podpisu i skanu tego gościa. Brzmi jak #oszukujo Co mogę zrobić?
bartov - #pozycjonowanie #prawnik #prawo

Mirki jest taka sprawa. Przed dokonaniem ...

źródło: comment_e4b4zvNxj3ZKKp4kizE5Plxxo4neyqkd.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupujesz jakiś shit i dziwisz się, że nie działa i straciłeś kasę... gratki ;)
Usługi się kupuje nie w pakietach na serwisach z okazjami, gruponami i innymi pierdołami, tylko od profesjonalnych agencji, podpisując realne umowy i płacąc za ich wykonywanie konkretne środki.

Czy da się uzyskać TOP dla ogólnopolskich fraz? Tak, @ksaler wyniki są personalizowane, ale mimo wszystko się da. :)
  • Odpowiedz
Tak, @ksaler wyniki są personalizowane, ale mimo wszystko się da. :)


@SebastianJakubiec: nie mówię, że się nie da, tyle że z klientem trzeba sie konkretnie umawiać w jaki sposób śledzimy wyniki naszej pracy. Co chwila pojawia się klient: o panie, pan mi tu raportuje 3 miejsce na frazę "dupy", a jak ja wpisuje w google to jestem na 9. Oszust!
Trzeba umówić się na konkretne narzędzie, które będzie monitorowało
  • Odpowiedz