Wpis z mikrobloga

Mam wolny wieczór wyjątkowo, a widzę że na głównej już dwa znaleziska zwiazane z psychiatrią. Patrząc na ilość mitów i idiotycznych komentarzy pod znaleziskami jestem pod coraz większym wrażeniem ignorancji chorób psychicznych w społeczenstwie. Jeśli macie jakieś pytania albo watpliwosci z checia pomoge.

#psychiatria #psychologia #depresja #januszepsychologii #mikroama
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@espectsorka: 20 mg możesz sobie odstawić z dnia na dzień tak naprawdę. Najlepiej jeśli przez pare dni bedziesz brała jedną tabletkę , a później już nic. Stopniowe odstawiania jest istotne w wiekszych dawkach (np 150 - 300 mg) W tym wypadku nie ma raczej szans, żeby coś złego się stało po nagłym odstawieniu 20 mg doxepiny.
  • Odpowiedz
@delirium_tremens: Wysłałem Ci jakiś czas temu wiadomość, wiem, że dosyć długą - przepraszam ;) Nie o wszystko chciałem pytać publicznie. Jest szansa, że mi odpowiesz? Jakby co, to nie śpieszy się, chciałbym po prostu wiedzieć, czy jest sens się tutaj logować - bo robię to głównie, żeby sprawdzić, czy przyszła jakaś odpowiedź :). Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@delirium_tremens: Spoko, nie śpieszy się, chciałem się tylko delikatnie zorientować, czy są szanse na odpowiedź :) Kiedy, to już mało ważne. Swoją drogą, to mnie jest głupio, bo jak to wszystko napisałem, to dopiero zorientowałem się, że to całkiem spora wiadomość i całkowicie zrozumiałe jest, że można nie mieć czasu żeby odpisać.
  • Odpowiedz